Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Włoska historia
Marka Must Espresso Italiano jest własnością firmy Ultramar Caffe Srl, mającej siedzibę w Fano, w regionie Marche, u wschodnich wybrzeży Włoch. Jej historia zaczęła się od marzeń założycieli firmy, które poparte były solidnym doświadczeniem w branży kawowej. Obecnie firma ta ma silną pozycję na rynku i wraz ze swoją bogatą ofertą kaw, przyczynia się do krzewienia włoskiej kultury i tradycji picia kawy na świecie. Palarnia Ultramar Caffe zdolna jest do codziennego wypalania ponad 10 ton surowej kawy. Oprócz niej produkuje znakomitą herbatę i napoje mleczne w kapsułkach kompatybilnych z systemami Nespresso°* i Dolce Gusto*, a jej ostatnim osiągnięciem jest produkcja mieszanek kawy organicznej, sprzedawanej w biodegradowalnych kapsułkach, które nadają się na kompost. Produkty marki Must Espresso Italiano są sprzedawane w wielu krajach na świecie, w tym w Australii, Kanadzie, Rosji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Cieszą się tam dużym uznaniem, czego dowodem mogą być znakomite opinie konsumentów na Facebooku i w licznych sklepach internetowych (np. australijski Coffee Pod Shop).
Kompetencje i certyfikaty
Produkty Must tworzone są z pasją przez zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, dbających o każdy szczegół procesu, od palenia do ostatecznego pakowania. Ultramar Caffe zwraca szczególną uwagę na jakość kontroli na każdym etapie produkcji. Wszystkie surowce są tu przechowywane w taki sposób, aby uniknąć wszelkich możliwości wzajemnego zanieczyszczenia alergenami takimi jak soja, gluten, czy laktoza. Specjalny obszar przeznaczony jest też do przechowywania produktów bio tak, by dodatkowo zmniejszyć ryzyko ewentualnego zanieczyszczenia inną żywnością.
Ultramar Caffe posiada certyfikat FSSC 22000, zatwierdzony przez Global Food Safety Initiative, odnoszący się do zarządzania bezpieczeństwem żywności i obejmujący wszystkie normy ISO 9001, ISO 14001 i ISO 22000. Są to normy nadawane przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną w celu ujednolicenia standardów i rozwiązań technicznych w różnych częściach świata.
Ultramar Caffe dysponuje również certyfikatem ITBIO-004 zezwalającym na produkcję wyrobów ekologicznych, uzyskanym dzięki kontroli zgodności organizacji Suolo e Salute. Organizacja ta zajmuje się kontrolą i certyfikacją sektora rolno-spożywczego, a w szczególności rolnictwa ekologicznego, autoryzowana jest przez Ministerstwo Rolnictwa we Włoszech.
Kapsułki biodegradowalne marki Must, zawierające kawę organiczną, zyskały duże uznanie ekologów, czego dowodem jest np. udział Ultramar Caffe Srl w projekcie Eden Project – ogrodzie botanicznym w Wielkiej Brytanii, którego zadaniem jest pokazać relacje zachodzące w naturze i uczulić odbiorcę na ekologiczne aspekty życia na Ziemi.
Najwyższa jakość i innowacje
Ultramar Caffe Srl stawia na nowoczesne produkty najwyższej jakości, które są rezultatem ciągłych badań specjalistów z branży kawowej. Dla mieszanek kaw przeznaczonych do systemów kapsułkowych firma opracowała kapsułki „diamentowe”, których nazwa pochodzi od ich innowacyjnego kształtu. Dzięki takiej strukturze i nowoczesnej technologii kilku warstw plastiku, kawa szczególnie dobrze utrzymuje swój wspaniały aromat i zachowuje świeżość nawet do 24 miesięcy. Są to „samozabezpieczające” kapsułki nowej generacji, co oznacza, że nie wymagają dodatkowych hermetycznie zamkniętych torebek. Ponadto po zużyciu, warstwy kapsułki bardzo łatwo się rozdzielają i w 100 % podlegają recyklingowi, czyli można je w całości przetworzyć. W przypadku kapsułek biodegradowalnych, które wymagają innej technologii, w 100% podlegają one rozpadowi biologicznemu i nadają się na kompost.
Pasja ludzi pracujących w firmie Ultramar pozwoliła na rozszerzenie gamy produktów tak, by zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Obecnie produkcja obejmuje szeroki asortyment mieszanek kaw, herbat i ziół, napoi mlecznych, włączając napoje dla dzieci, duży wybór produktów organicznych i kawy ziarnistej oraz ekspresy do kawy.
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO