Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Co jest wyjątkowe w naszych kawach ziarnistych marki Portorico Caffe?x

Oferujemy kawę ziarnistą legendarnej marki Protorico Caffe, która powstała w 1933 r., we włoskim mieście Vicenza. W latach 80-tych ubiegłego wieku, przejęła ją palarnia Marzotto, a następnie, w 2016 r., obie marki weszły pod skrzydła nowoczesnej spółki Best Espresso. Połączenie tradycji i współczesnego dynamizmu, dało początek owocnej współpracy pomiędzy pasjonatami znakomitej włoskiej kawy. Proponujemy dwie kawy ziarniste tej marki:   
bardzo intensywna CLASSICO – klasyczna (dostępna w dwóch wariantach wagowych: 0,5 kg i 1 kg) oraz
średnio intensywna ORO - złota.
Obie kawy są mieszankami ziaren arabica i robusta w różnych proporcjach. Obecność ziaren robusta w mieszankach jest typowe dla włoskich kaw. Ich ziarna poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Kawy te mają również odmienne pochodzenie. Wywodzą się z różnych plantacji w Afryce, Ameryce Południowej i Azji. Wszystko to wpływa na smak, intensywność, konsystencję i aromat kawy.
Aby dowiedzieć się więcej o charakterystyce kawy i terminach ją określających, przejdź do zakładki „Pomoc”.
Zapraszamy do zakupów!
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO