Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Jeżeli pojawiłby się problem z zakończeniem płatności przez Przelewy24.

Problemy z zakończeniem płatności poprzez Przelewy24 mogą być spowodowane np.:
problemem technicznym w Przelewy24 i/lub
chwilowym brakiem dostępu do Internetu, do serwisu przelewów w banku czy do serwisu płatności kartą.
Jeżeli pojawiłby się problem z zakończeniem płatności poprzez ten serwis, prosimy o zastosowanie się do 1 z 3 punktów wymienionych poniżej, wg Państwa preferencji:
1) ponowne zamówienie produktów - należy powtórzyć procedurę zamówienia i przesłać maila z prośbą o skasowanie poprzedniego niezapłaconego zamówienia na pomoc@kapsulkakawy.pl,
2) przesłanie opłaty za zamówienie i dostawę w ciągu 2 dni roboczych od powstałego problemu na nasze konto
03 2490 0005 0000 4600 7195 9143 (Alior Bank) należące do
MJK Spektrus Sp. z o.o. (właściciel sklepu kapsulkakawy.pl - patrz dół strony „O nas”), podając nr zamówienia w tytule przelewu i koniecznie przesyłając potwierdzenie zapłaty na pomoc@kapsulkakawy.pl lub
3) kliknięcie w link wysyłany na adres e-mail podany przez Państwa w formularzu przy realizacji płatności.

Formy płatnościPlatforma Przelewy24 drugi raz z rzędu uhonorowana została statuetką EKOMERS w kategorii Operator Płatności. Nagroda ta została przyznana 9 listopada 2016 na gali podsumowującej X edycję Targów eHandlu w Warszawie. Nagroda jest szczególnie ważna, ponieważ o jej przyznaniu zdecydowała zarówno ocena jury, jak i liczba głosów uzyskanych w głosowaniu internetowym.

Banki i karty obsługiwane przez Przelewy24

Przelewy24 - Logotypy banków i kart za pośrednictwem których można zapłacić za zmówienia są podane na http://www.przelewy24.pl/demo/demo.php (demo Przelewy24).

Przekazy tradycyjne

W przypadku wyboru tradycyjnego przekazu za pośrednictwem Przelewy24, prosimy o przeslanie, na pomoc@kapsulkakawy.pl, informacji o przewidywanej dacie płatności (nie dłużej niż 2 dni robocze od daty zamówienia).

Tradycyjny przekaz oferowany przez Przelewy24 może być pomocny dla Klientów, którzy nie chcą używać kart do zapłaty lub ich banki, z których chcą dokonać przelewu nie są obsługiwane przez Przelewy24 (patrz powyżej).

Niestety, nasz sklep otrzymuje potwierdzenie zapłaty z opóźnieniem w przypadku przekazu tradycyjnego oferowanego przez Przelewy24. To opóźnienie jest zwykle do 2 godzin od momentu, kiedy zapłata za zamówienie pojawi się na koncie wskazanym przez Przelewy24. Jednak w pewnych sytuacjach, może ono wynosić nawet 1 do 3 dni, opóźniając również wysyłki zamówień przez sklep lub ich przygotowanie do odbioru osobistego. Szczegółową informację o tym opóźnieniu i ogólnie przekazach tradycyjnych oferowanych przez Przelewy24 można znaleźć po naciśnięciu „Przekaz tradycyjny” w części „Karty i inne” na dole http://www.przelewy24.pl/demo/demo.php. W przypadku wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt z Przelewy24 (patrz Kontakty).

Zapłata za zamówienie wysyłane do osoby innej niż płacący

Przelewy24 umożliwiają zapłatę za zamówienie wysyłane do osoby innej niż zamawiający/płacący. W automatycznym mailowym potwierdzeniu płatności z Przelewy24, jako osoba płacąca jest jednak błędnie podawane imię i nazwisko osoby do której wysyłane jest zamówienie – przepraszamy za tą nieścisłość w imieniu Przelewy24.

Potwierdzenie płatności

Na koniec procesu płatności automatycznie potwierdzane jest pozytywne zakończenie transakcji na stronie naszego sklepu. Przelewy24 automatycznie wysyłają maile do klientów z potwierdzeniem płatności.
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO