Doskonała jakość, atrakcyjne ceny - istniejemy od 2015 r. pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
COLD BREW COFFEE

Jeżeli pojawiłby się problem z zakończeniem płatności przez eCard lub Przelewy24.

Jeżeli pojawiłby się problem z zakończeniem płatności przez eCard lub Przelewy24, prosimy o zrobienie co jest podane w 1 z 3 punktów poniżej wg Państwa preferencji:
ponowne zamówienie produktów i przesłanie maila z prośbą o skasowanie poprzedniego niezapłaconego zamówienia do pomoc@kapsulkakawy.pl,
w ciągu 2 dni roboczych, przesłanie opłaty za zamówienie i dostawę na nasze konto 03 2490 0005 0000 4600 7195 9143 (Alior Bank) należące do MJK Spektrus Sp. z o.o. (właściciel sklepu kapsulkakawy.pl - patrz dół strony „O nas”), podając nr zamówienia w tytule przelewu i koniecznie przesyłając potwierdzenie zapłaty na pomoc@kapsulkakawy.pl lub
kliknięcie w link wysyłany na adres e-mail podany przez Państwa w formularzu przy realizacji płatności (jedynie w przypadku płatności poprzez Przelewy24).
Zakończenie płatności poprzez eCard i Przelewy24 może nie być możliwe z powodu, np.:
problemu technicznego w eCard lub Przelewy24 i/lub
chwilowego braku dostępu do Internetu, do serwisu przelewów w banku czy do serwisu płatności kartą.

Formy płatności


Platforma Przelewy24 drugi raz z rzędu uhonorowana została statuetką EKOMERS w kategorii Operator Płatności. Nagroda ta została przyznana 9 listopada 2016 na gali podsumowującej X edycję Targów eHandlu w Warszawie. Nagroda jest szczególnie ważna, ponieważ o jej przyznaniu zdecydowała zarówno ocena jury, jak i liczba głosów uzyskanych w głosowaniu internetowym.

Banki i karty obsługiwane przez eCard i Przelewy24

eCard - Banki za pośrednictwem których można zapłacić przelewem elektronicznym za zamówienia są podane na http://www.ecard.pl/pl/oferta/platnosci-internetowe/eprzelewy. eCard umożliwia również zapłaty za zamówienia używając Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic i Maestro.

Przelewy24 - Logotypy banków i kart za pośrednictwem których można zapłacić za zmówienia są podane na http://www.przelewy24.pl/demo/demo.php (demo Przelewy24).

Informacja o płatności za zamówienia w przypadku banków i kart obsługiwanych przez eCard i Przelewy24 jest przekazywana do naszego sklepu zwykle prawie natychmiast po jej dokonaniu.

Przekazy tradycyjne

W przypadku wyboru tradycyjnego przekazu za pośrednictwem Przelewy24, prosimy o przeslanie, na pomoc@kapsulkakawy.pl, informacji o przewidywanej dacie płatności (nie dłużej niż 2 dni robocze od daty zamówienia).

Tradycyjny przekaz oferowany przez Przelewy24 może być pomocny dla Klientów, którzy nie chcą używać kart do zapłaty lub ich banki, z których chcą dokonać przelewu nie są obsługiwane przez eCard i Przelewy24 (patrz powyżej).

eCard nie oferuje zapłaty za zamówienie przez tradycyjny przekaz.

Niestety, nasz sklep otrzymuje potwierdzenie zapłaty z opóźnieniem w przypadku przekazu tradycyjnego oferowanego przez Przelewy24. To opóźnienie jest zwykle do 2 godzin od momentu, kiedy zapłata za zamówienie pojawi się na koncie wskazanym przez Przelewy24. Jednak w pewnych sytuacjach, może ono wynosić nawet 1 do 3 dni, opóźniając również wysyłki zamówień przez sklep lub ich przygotowanie do odbioru osobistego. Szczegółową informację o tym opóźnieniu i ogólnie przekazach tradycyjnych oferowanych przez Przelewy24 można znaleźć po naciśnięciu „Przekaz tradycyjny” w części „Karty i inne” na dole http://www.przelewy24.pl/demo/demo.php. W przypadku wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt z Przelewy24 (patrz Kontakty).

Zapłata za zamówienie wysyłane do osoby innej niż płacący

Tylko Przelewy24 umożliwiają zapłatę za zamówienie wysyłane do osoby innej niż zamawiający/płacący. W automatycznym mailowym potwierdzeniu płatności z Przelewy24, jako osoba płacąca jest jednak błędnie podawane imię i nazwisko osoby do której wysyłane jest zamówienie – przepraszamy za tą nieścisłość w imieniu Przelewy24.

Potwierdzenie płatności

Na koniec procesu płatności, zarówno eCard jak i Przelewy24 automatycznie potwierdzają zakończenie transakcji na stronie naszego sklepu. Jednak tylko Przelewy24 automatycznie wysyłają maile do klientów z potwierdzeniem płatności.
¹Kapsułki do ekspresów typu Nespresso Professional (Pro)* są o innym kształcie (małe poduszeczki) niż do wszystkich innych typów ekspresów Nespresso (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki oferowane w naszym sklepie są kompatybilne ze wszystkimi typami ekspresów Nespresso* z wyjątkiem typu Nespresso Professional (Pro)*, które są produkowane głównie dla biur i gastronomii i które wymagają małych saszetek o zupełnie innym kształcie i wymiarach niż kapsułki oferowane w naszym sklepie (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Mniejsze ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną o każdej wielkości (ristretto (skoncentrowana), standardowe espresso, lungo (długą) lub americano) dodając mniej lub więcej wody, jak i inne napoje kawowe z naturalnym lub roślinnym mlekiem.
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Deklaracje producentów
Kontakty
Copyright © 2019 kapsulkakawy.pl