Wyśmienita jakość w dobrej cenie pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
COLD BREW COFFEE

Jeżeli pojawiłby się problem z zakończeniem płatności przez eCard lub przelewy24 w następnym kroku zamawiania.

Jeżeli pojawiłby się problem z zakończeniem płatności przez eCard lub przelewy24, prosimy o:
ponowne zamówienie produktów i przesłanie maila z prośbą o skasowanie poprzedniego niezapłaconego zamówienia do pomoc@kapsulkakawy.pl,
przelanie opłaty za zamówienie i dostawę na nasze konto 03 2490 0005 0000 4600 7195 9143 (Alior Bank) należące do MJK Spektrus Sp. z o.o. (właściciel
sklepu kapsulkakawy.pl - patrz dół strony „O nas”), podając nr zamówienia w tytule przelewu konieczne przesłanie potwierdzenia zapłaty do pomoc@kapsulkakawy.pl lub
kliknięcie w link wysyłany na adres e-mail podany przez Państwa w formularzu przy realizacji płatności (jedynie w przypadku płatności poprzez przelewy24).
Zakończenie płatności poprzez eCard i przelewy24 może nie być możliwe z powodu, np.:
problemu technicznego w eCard lub przelewy24 i/lub
chwilowego braku dostępu do Internetu, do serwisu przelewów w banku czy do serwisu płatności kartą.

Formy płatności


Platforma Przelewy24 drugi raz z rzędu uhonorowana została statuetką EKOMERS w kategorii Operator Płatności. Nagroda ta została przyznana 9 listopada 2016 na gali podsumowującej X edycję Targów eHandlu w Warszawie. Nagroda jest szczególnie ważna, ponieważ o jej przyznaniu zdecydowała zarówno ocena jury, jak i liczba głosów uzyskanych w głosowaniu internetowym.

Banki i karty obsługiwane przez eCard i Przelewy24

eCard - Banki za pośrednictwem których można zapłacić przelewem elektronicznym za zamówienia są podane na http://www.ecard.pl/pl/oferta/platnosci-internetowe/eprzelewy. eCard umożliwia również zapłaty za zamówienia używając Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic i Maestro.

Przelewy24 - Logotypy banków i kart za pośrednictwem których można zapłacić za zmówienia są podane na http://www.przelewy24.pl/demo/demo.php (demo Przelewy24).

Informacja o płatności za zamówienia w przypadku banków i kart obsługiwanych przez eCard i Przelewy24 jest przekazywana do naszego sklepu zwykle prawie natychmiast po jej dokonaniu.

Przekaz tradycyjny

Przelewy24 umożliwiają zapłatę za zamówienie również przez tradycyjny przekaz. eCard nie oferuje takiej możliwości.

Tradycyjny przekaz oferowany przez Przelewy24 może być pomocny dla Klientów, którzy nie chcą używać kart do zapłaty za zamówienia i ich banki z których chcą dokonać przelewu nie są obsługiwane przez eCard i Przelewy24 (patrz powyżej). Informacja o płatności za zamówienia w przypadku przekazu tradycyjnego oferowanego przez Przelewy24 nie jest jednak przekazywana do sklepu natychmiast po jej dokonaniu (jak jest zwykle w przypadku innych płatności przez eCard i Przelewy24).

Nasz sklep otrzymuje potwierdzenie zapłaty w przypadku przekazu tradycyjnego oferowanego przez Przelewy24 niestety z opóźnieniem. W wielu sytuacjach, to opóźnienie jest do 2 godzin od momentu kiedy zaplata za zamówienie pojawi się na koncie wskazanym przez Przelewy24. Jednak w pewnych innych sytuacjach, może ono wynosić nawet 1 do 3 dni, opóźniając również wysyłki zamówień przez sklep lub ich przygotowanie do odbioru osobistego. Szczegółowa informacja o tym opóźnieniu i ogólnie przekazie tradycyjnym oferowanym przez Przelewy24 można znaleźć po naciśnięciu „Przekaz tradycyjny” w części „Karty i inne” na dole http://www.przelewy24.pl/demo/demo.php.

Przelewy24 wyświetlają informacje o opóźnieniach w przypadku tradycyjnego przekazu w trakcie płatności, jeżeli Klient wybierze opcje tego przekazu. W przypadku wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt z Przelewy24 (patrz Kontakt).

Przepraszamy za niedogodności spowodowane opóźnieniami w przypadku przekazów tradycyjnych oferowanych przez Przelewy24 w imieniu tamtej firmy.

Zaplata za zamówienie wysyłane do osoby innej niż płacący

Tylko Przelewy24 umożliwiają zapłatę za zamówienie wysyłane do osoby innej niż zamawiający/płacący. W automatycznym mailowym potwierdzeniu płatności z Przelewy24, jako osoba płacąca jest jednak błędnie podawane imię i nazwisko osoby do której wysyłane jest zamówienie – przepraszamy za tą nieścisłość w imieniu Przelewy24.

Potwierdzenie płatności

Na koniec procesu płatności, zarówno eCard jak i Przelewy24 automatycznie potwierdzają zakończenie transakcji na stronie naszego sklepu. Jednak tylko Przelewy24 automatycznie wysyłają maile do klientów z potwierdzeniem płatności.
¹Kapsułki do ekspresów typu Nespresso Professional (Pro)* są o innym kształcie (małe poduszeczki) niż do wszystkich innych typów ekspresów Nespresso (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki oferowane w naszym sklepie są kompatybilne ze wszystkimi typami ekspresów Nespresso* z wyjątkiem typu Nespresso Professional (Pro)*, które są produkowane głównie dla biur i gastronomii i które wymagają małych saszetek o zupełnie innym kształcie i wymiarach niż kapsułki oferowane w naszym sklepie (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Mniejsze ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienie od umowy
Reklamacje
Gwarancje
Kontakty
Copyright © 2019 kapsulkakawy.pl