Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Cele i ambicje
Global Coffee Industries (C.I.F. A90352329), mająca swoją siedzibę w Sewilli, na południu Hiszpanii, to jedna z największych palarni kawy w Europie. Współpracuje z wieloma mniejszymi palarniami, m. in. Origenes del Cafe. Swoją pozycję na rynku kawowym umacnia od ponad 125 lat, dzieląc się ze swoimi partnerami biznesowymi doświadczeniem, pasją i dążeniem do doskonałości. Priorytetem firmy jest jakość produktu, dlatego wybiera dostawców, którzy gwarantują maksymalną dbałość o zbiory i transport, utrzymując optymalną świeżość ziaren. Produkcja kaw najwyższej jakości i osiągnięcie statusu najbardziej wydajnej palarni kawy to największa ambicja Global Coffee Industries. Na chwilę obecną zdolność produkcyjna jej fabryki w Sewilli sięga 650.000 kg kawy rocznie.
Oficjalne certyfikaty
Global Coffee Industries uzyskała najważniejsze międzynarodowe certyfikaty jakości, w tym IFS Food odnoszący się do standardów bezpieczeństwa żywności oraz jakości produktów i procesu produkcji. Nieustannie stara się doskonalić wszystkie obszary działania firmy, aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania swoich klientów. W ostatnich latach zyskuje coraz wyższe oceny podczas audytów IFS. Certyfikaty Global Coffee Industries:
Odpowiedzialność społeczna i ekologia
Ważnym aspektem działalności firmy jest pomoc potrzebującym społecznościom w Afryce. Oferuje np. pomoc finansową dla szkół i system nawadniania zasilany energią słoneczną. Global Coffee Industries jest również pierwszą firmą w Hiszpanii, która podpisała umowę na uzyskanie certyfikatu neutralności klimatycznej. Aby zmniejszyć całkowite zużycie energii, stosuje panele słoneczne, a opakowania produktów wykonuje z wysokiej jakości surowców, nadających się do recyklingu. Posiada także ekologiczną fabrykę w Terragonie, w której produkuje tylko kawy organiczne, wykorzystując biomasę jako paliwo.
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO