O naszym sklepie

 

Nasi Klienci wysoko oceniają nasz sklep internetowy (patrz opinie na portalu Ceneo), szczególnie:

 • wysoką jakość i konkurencyjne ceny produktów,
 • szeroki asortyment z unikalnymi produktami i w zróżnicowanych cenach,
 • duże rabaty (patrz Rabaty) i atrakcyjne okresowe promocje na poszczególne produkty (patrz Promocje),
 • precyzyjne informacje o produktach,
 • łatwość składania zamówień i ogólnie dobrą funkcjonalność sklepu,
 • szybką dostawę gratis lub z obniżonymi promocyjnymi opłatami i darmowy odbiór osobisty (patrz Dostawa) i
 • uprzejmą i fachową obsługę oraz pomoc w wyborze najbardziej odpowiednich produktów, składaniu zamówień i ewentualnych zwrotach.
 
  →  Koncentrujemy się na sprostaniu wzrastającym potrzebom naszych Klientów, uwzględniając:
 • postęp w produkcji kapsułek z kawą i innymi napojami,
 • stale rosnącą liczbę nowych producentów i interesujących nowości oraz
 • ochronę środowiska poprzez promowanie kapsułek kompostowalnych i kaw organicznych.
 
  →  Specjalizujemy się we wprowadzaniu na rynek polski kaw i innych napojów w kapsułkach z Włoch, kraju w którym sektor kawowy świetnie znamy (patrz Nasz wybór producentów). Mieszanki kaw z tego kraju o długiej tradycji i kulturze picia kawy są cenione na świecie za unikalny smak i magiczny aromat.
 
 →  Wybieramy producentów kapsułek, którzy stosują nowe technologie i gwarantują ich kompatybilność z ekspresami (patrz Nasz wybór producentów). Również sami testujemy tą kompatybilność.
 
 → Oferujemy niskie ceny produktów kupując je w coraz większych ilościach bezpośrednio od producentów, dzięki ciągle zwiększającej się liczbie naszych stałych Klientów i wzrastającej wydajności naszej firmy.
 
 → Umożliwiamy płatności poprzez wygodny system bezgotówkowy i przez dość popularne pobrania kurierskie (patrz zakładka Sposoby płatności).
 
 → „Certyfikat Rzetelnego Regulaminu” uzyskany przez nasz sklep, daje naszym Klientom gwarancje przestrzegania przez nas prawa konsumenckiego, Kodeksu Etyki Sklepów Internetowych i pro-konsumenckiej obsługi. Rzetelna Grupa Sp. z o.o. bierze pełną odpowiedzialność za zgodność Regulaminu i Polityki Prywatności naszego sklepu z prawem.
 
 → Rzetelna Grupa Sp. z o.o. również dokonała wdrożenia RODO, tj. przeprowadziła analizę ryzyka, utworzyła procedury i procesy mające na celu zabezpieczenie danych osobowych Klientów, kontrahentów i pracowników naszej firmy, MJK Spektrus Sp. z o.o. i jej sklepu.

Jako miłośnicy, wieloletni entuzjaści, smakosze i koneserzy kawy, pogłębiamy wiedzę o jej walorach smakowych i aromacie przez ponad 40 lat, mieszkając w 5 krajach na 3 kontynentach i podróżując po wielu innych krajach.
Naszą wiedzę i doświadczenie w poszukiwaniu produktów o bardzo dobrej jakości w stosunku do ich ceny, wykorzystujemy w prowadzeniu sklepu internetowego. Dzięki temu, naszym Klientom w Polsce możemy zaoferować wyjątkowy asortyment.

Nasz sklep internetowy należy do MJK Spektrus Sp. z o.o., wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego (dane kontaktowe tutaj).

Siedziba

  ul. Świętokrzyska 30 lok. 63,            00-116 Warszawa

Kapitał zakładowy

  100.000,00 zł

Nr rejestru w KRS

  0000498192

NIP

  1070028754

Regon

  147043107

Nr rach. bankowego

  03 2490 0005 0000 4600 7195 9143   (Alior Bank)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl