Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Dlaczego warto u nas kupować

 

Nasi Klienci wysoko oceniają nasz sklep internetowy (patrz opinie na portalu Ceneo), szczególnie:
wysoką jakość i konkurencyjne ceny produktów,
szeroki asortyment z unikalnymi produktami i w zróżnicowanych cenach,
duże rabaty (patrz zakładka Rabaty) i atrakcyjne okresowe promocje na poszczególne produkty (patrz zakładka Okazje),
precyzyjne informacje o produktach,
łatwość składania zamówień i ogólnie dobrą funkcjonalność sklepu,
szybką i precyzyjną realizację zamówień,
szybką dostawę gratis lub z obniżonymi promocyjnymi opłatami i darmowy odbiór osobisty (patrz zakładka Dostawa) i
uprzejmą, fachową i szybką obsługę oraz pomoc w wyborze najbardziej odpowiednich produktów, składaniu zamówień i ewentualnych zwrotach.
Koncentrujemy się na sprostaniu wzrastającym potrzebom naszych Klientów, uwzględniając:
• postęp w produkcji kapsułek z kawą i innymi napojami,
• stale rosnącą liczbę nowych producentów i interesujących nowości oraz
• ochronę środowiska poprzez promowanie kapsułek kompostowalnych i kaw organicznych.
Specjalizujemy się we wprowadzaniu na rynek polski kaw i innych napojów w kapsułkach z Włoch, kraju w którym sektor kawowy świetnie znamy (patrz zakładka Dlaczego z Włoch?). Mieszanki kaw z tego kraju o długiej tradycji i kulturze picia kawy są cenione na świecie za unikalny smak i magiczny aromat.
Wybieramy producentów kapsułek, którzy stosują nowe technologie i gwarantują ich kompatybilność z ekspresami (patrz zakładka Jak wybieramy?). Również sami testujemy tą kompatybilność.
Oferujemy niskie ceny produktów kupując je w coraz większych ilościach bezpośrednio od producentów, dzięki ciągle zwiększającej się liczbie naszych stałych Klientów i wzrastającej wydajności naszej firmy.
Umożliwiamy płatności poprzez dwa bezgotówkowe systemy i przez dość popularne pobrania kurierskie (patrz zakładka Płatności).
„Certyfikat Rzetelnego Regulaminu” uzyskany przez nasz sklep, daje naszym Klientom gwarancje przestrzegania przez nas prawa konsumenckiego, Kodeksu Etyki Sklepów Internetowych i pro-konsumenckiej obsługi. Rzetelna Grupa Sp. z o.o. bierze pełną odpowiedzialność za zgodność Regulaminu i Polityki Prywatności naszego sklepu z prawem.
Rzetelna Grupa Sp. z o.o. również dokonała wdrożenia RODO, tj. przeprowadziła analizę ryzyka, utworzyła procedury i procesy mające na celu zabezpieczenie danych osobowych Klientów, kontrahentów i pracowników naszej firmy, MJK Spektrus Sp. z o.o. i jej sklepu.
Kim jesteśmy i co robimy

 

Jako miłośnicy, wieloletni entuzjaści, smakosze i koneserzy kawy, pogłębiamy wiedzę o jej walorach smakowych i aromacie przez ponad 40 lat, mieszkając w 5 krajach na 3 kontynentach i podróżując po wielu innych krajach.
Naszą wiedzę i doświadczenie w poszukiwaniu produktów o bardzo dobrej jakości w stosunku do ich ceny, wykorzystujemy w prowadzeniu sklepu internetowego. Dzięki temu, naszym Klientom w Polsce możemy zaoferować wyjątkowy asortyment.
Nasz sklep internetowy należy do MJK Spektrus Sp. z o.o., wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego (dane kontaktowe tutaj).
Siedziba ul. Świętokrzyska 30, lok. 63, 00-116 Warszawa
Kapitał zakładowy 100.000,00 zł
Nr rejestru w KRS 0000498192
NIP 1070028754
Regon 147043107
Nr rach. bankowego 03 2490 0005 0000 4600 7195 9143 (Alior Bank)
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO