Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+

Zamówienia realizujemy bez opóźnień, stosując się do aktualnych zaleceń sanitarnych.


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
NESPRESSO PRO°*
 
COLD BREW COFFEE

Jesteśmy wieloletnimi entuzjastami, smakoszami i koneserami kawy. Zdobyliśmy wiedzę o kawie mieszkając w pięciu krajach na trzech kontynentach i podróżując po wielu innych krajach sześciu kontynentów przez ponad 40 lat.
Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie w poszukiwaniach wyjątkowych produktów o bardzo dobrej jakości w stosunku do ich ceny, aby zaoferować je naszym Klientom w Polsce.
Nasza spółka specjalizuje się w:
sprowadzaniu włoskich kapsułek z kawą i innymi napojami do różnych systemów ekspresów w Polsce,
dystrybucji tych kapsułek na rynku polskim, włączając sprzedaż internetową,
szybkiej, fachowej, miłej i prokonsumenckiej obsłudze i pomocy w wyborze najbardziej odpowiednich kapsułek.
Obecnie oferujemy kapsułki pięciu następujących marek:
Best Espresso Spa to firma założona w 2010 r. przez wysokiej klasy specjalistów z branży kawowej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji i sprzedaży kapsułek z kawą, stworzyli markę, która aktualnie może równać się z najbardziej cenionymi producentami kawy do ekspresów kapsułkowych we Włoszech. Best Espresso produkuje 2100 kapsułek na minutę, nie ustając w poszukiwaniach nowych patentów i najlepszych rozwiązań marketingowych.
Caffe Tiziano Bonini, której właścicielem jest firma Caffe Bonini. Firma ta jest czołowym włoskim producentem i globalnym eksporterem kapsułek. Obecnie produkty marki Caffe Tiziano Bonini sprzedawane są w około 30 krajach Europy, jak również na Bliskim Wschodzie (np. w Izraelu) i w Azji (np. Japonii). Wkrótce ich produkty będą eksportowane także do Ameryki Północnej i Południowej. Przewidziane jest również otwarcie sieci kawiarni tej marki.
Furia Espresso Italiano i Nero Nobile należą do firmy Neronobile S.r.l. To firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w doborze i wypalaniu wysokiej jakości ziaren kawy. Od 20 lat produkuje ona ogromne ilości kapsułek z kawą i innymi napojami, które są kompatybilne z najpopularniejszymi systemami ekspresów. W 2016 r. było to ok. 220 milionów kapsułek. Tak duże doświadczenie w produkcji pozwoliło firmie zarówno na sukcesywne badanie technologii, jak i sposobu pakowania kawy. Wynikiem tego jest idealne połączenie jakości i troski o środowisko.
Must Espresso Italiano, bedąca marką firmy Ultramar Caffe Srl. Ma ona bardzo silną pozycję na włoskim rynku, jej palarnia jest w stanie wypalać nawet 10 ton surowej kawy dziennie. Mocno skoncentrowana jest na wytwarzaniu wyrobów najwyższej jakości, w tym produktów ekologicznych. Angażuje się również w promowanie działań sprzyjających ochronie środowiska, czego przykładem jest np. udział w brytyjskim projekcie ekologicznym Eden Project.
Prokonsumencka obsługa
W dbałości o prawa konsumenta, korzystamy z usług firmy Rzetelna Grupa Sp. z o.o., która specjalizuje się w audytowaniu sklepów internetowych w celu zapewnienia naszym Klientom jak najlepszej ochrony i bezpieczeństwa prawnego.
Uzyskaliśmy dla naszego sklepu „Certyfikat Rzetelnego Regulaminu”, który daje Klientom naszego sklepu gwarancje przestrzegania przez nas prawa konsumenckiego i prokonsumenckiej obsługi. Aby uzyskać ten certyfikat, wymagana jest weryfikacja:
strony internetowej naszego sklepu pod kątem informacji, jakie są na niej zawarte,
procesu sprzedaży ze szczególnym naciskiem na czytelność i kompletność przedstawianych informacji w sklepie i
wysokiego poziomu obsługi Klientów, w tym komunikacji pomiędzy sklepem a Klientem.
Dodatkowo sprawdzane są dokumenty rejestrowe Sprzedawcy oraz zgodność tych danych z ich prezentacją na stronie internetowej naszego sklepu. Aby uzyskać „Certyfikat Rzetelnego Regulaminu”, sklep musi spełnić kilkadziesiąt kryteriów. Wymogi te wynikają nie tylko z przepisów prawa, ale również z Kodeksu Etyki dla Sklepów Internetowych.
Rzetelna Grupa Sp. z o.o., firma, która dokonała weryfikacji Regulaminu i Polityki Prywatności naszego sklepu, bierze pełną odpowiedzialność za ich zgodność z prawem.
Rzetelna Grupa Sp. z o.o. dokonała również wdrożenia RODO, tj. przeprowadziła analizę ryzyka, utworzyła procedury i procesy mające na celu zabezpieczenie danych osobowych swoich klientów, kontrahentów i pracowników.
Właścicielem sklepu internetowego kapsulkakawy.pl jest MJK Spektrus Sp. z o.o. (wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego).
Siedziba ul. Świętokrzyska 30, lok. 63, 00-116 Warszawa
Kapitał zakładowy 100.000,00 zł
Nr rejestru w KRS 0000498192
NIP 1070028754
Regon 147043107
Nr rach. bankowego 03 2490 0005 0000 4600 7195 9143 (Alior Bank)
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
NESPRESSO PRO°*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Deklaracje producentów
Kontakty
Copyright © 2020 kapsulkakawy.pl
RODO