Doskonała jakość, atrakcyjne ceny - istniejemy od 2015 r. pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
COLD BREW COFFEE

Jesteśmy wieloletnimi entuzjastami, smakoszami i koneserami kawy. Zdobyliśmy wiedzę o kawie mieszkając w pięciu krajach na trzech kontynentach i podróżując po wielu innych krajach sześciu kontynentów przez ponad 40 lat.
Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie w poszukiwaniach wyjątkowych produktów o bardzo dobrej jakości w stosunku do ich ceny, aby zaoferować je naszym Klientom w Polsce.
Nasza spółka specjalizuje się w:
sprowadzaniu włoskich kapsułek z kawą i innymi napojami do różnych systemów ekspresów w Polsce,
dystrybucji tych kapsułek na rynku polskim, włączając sprzedaż internetową,
sprzedaży internetowej kawy na zimno w butelkach (Cold Brew Coffee) i
szybkiej, fachowej, miłej i prokonsumenckiej obsłudze i pomocy w wyborze najbardziej odpowiednich kapsułek.
Obecnie oferujemy kapsułki czterech następujących marek:
Caffe Tiziano Bonini, której właścicielem jest firma Caffe Bonini. Firma ta jest czołowym włoskim producentem i globalnym eksporterem kapsułek. Obecnie produkty marki Caffe Tiziano Bonini sprzedawane są w około 30 krajach Europy, jak również na Bliskim Wschodzie (np. w Izraelu) i w Azji (np. Japonii). Wkrótce ich produkty będą eksportowane także do Ameryki Północnej i Południowej. Przewidziane jest również otwarcie sieci kawiarni tej marki.
Must Espresso Italiano, bedąca marką firmy Ultramar Caffe Srl. Ma ona bardzo silną pozycję na włoskim rynku, jej palarnia jest w stanie wypalać nawet 10 ton surowej kawy dziennie. Mocno skoncentrowana jest na wytwarzaniu wyrobów najwyższej jakości, w tym produktów ekologicznych. Angażuje się również w promowanie działań sprzyjających ochronie środowiska, czego przykładem jest np. udział w brytyjskim projekcie ekologicznym Eden Project.
Furia Espresso Italiano i Nero Nobile należące do firmy Neronobile. To firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w doborze i wypalaniu wysokiej jakości ziaren kawy. Od 20 lat produkuje ona ogromne ilości kapsułek z kawą i innymi napojami, które są kompatybilne z najpopularniejszymi systemami ekspresów. W 2016 r. było to ok. 220 milionów kapsułek. Tak duże doświadczenie w produkcji pozwoliło firmie zarówno na sukcesywne badanie technologii, jak i sposobu pakowania kawy. Wynikiem tego jest idealne połączenie jakości i troski o środowisko.
Sprzedajemy również kawę macerowaną na zimno w butelkach marki Cold Brew Coffee by Etno Cafe. Właścicielem tej marki jest firma Hamada Trade. Cold Brew Coffee jest gotową do spożycia na zimno jako zdrowa alternatywa do innych podobnych produktów i przez to, od niedawna, tak popularna w USA i nowość na polskim rynku.
Prokonsumencka obsługa
W dbałości o prawa konsumenta, korzystamy z usług firmy Rzetelna Grupa Sp. z o.o., która specjalizuje się w audytowaniu sklepów internetowych w celu zapewnienia naszym Klientom jak najlepszej ochrony i bezpieczeństwa prawnego.
Uzyskaliśmy dla naszego sklepu „Certyfikat Rzetelnego Regulaminu”, który daje Klientom naszego sklepu gwarancje przestrzegania przez nas prawa konsumenckiego i prokonsumenckiej obsługi. Aby uzyskać ten certyfikat, wymagana jest weryfikacja:
strony internetowej naszego sklepu pod kątem informacji, jakie są na niej zawarte,
procesu sprzedaży ze szczególnym naciskiem na czytelność i kompletność przedstawianych informacji w sklepie i
wysokiego poziomu obsługi Klientów, w tym komunikacji pomiędzy sklepem a Klientem.
Dodatkowo sprawdzane są dokumenty rejestrowe Sprzedawcy oraz zgodność tych danych z ich prezentacją na stronie internetowej naszego sklepu. Aby uzyskać „Certyfikat Rzetelnego Regulaminu”, sklep musi spełnić kilkadziesiąt kryteriów. Wymogi te wynikają nie tylko z przepisów prawa, ale również z Kodeksu Etyki dla Sklepów Internetowych.
Rzetelna Grupa Sp. z o.o., firma, która dokonała weryfikacji Regulaminu i Polityki Prywatności naszego sklepu, bierze pełną odpowiedzialność za ich zgodność z prawem.
Właścicielem sklepu internetowego kapsulkakawy.pl jest MJK Spektrus Sp. z o.o. (wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego).
Siedziba ul. Świętokrzyska 30, lok. 63, 00-116 Warszawa
Kapitał zakładowy 100.000,00 zł
Nr rejestru w KRS 0000498192
NIP 1070028754
Regon 147043107
Nr rach. bankowego 03 2490 0005 0000 4600 7195 9143 (Alior Bank)
¹Kapsułki do ekspresów typu Nespresso Professional (Pro)* są o innym kształcie (małe poduszeczki) niż do wszystkich innych typów ekspresów Nespresso (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki oferowane w naszym sklepie są kompatybilne ze wszystkimi typami ekspresów Nespresso* z wyjątkiem typu Nespresso Professional (Pro)*, które są produkowane głównie dla biur i gastronomii i które wymagają małych saszetek o zupełnie innym kształcie i wymiarach niż kapsułki oferowane w naszym sklepie (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Mniejsze ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną o każdej wielkości (ristretto (skoncentrowana), standardowe espresso, lungo (długą) lub americano) dodając mniej lub więcej wody, jak i inne napoje kawowe z naturalnym lub roślinnym mlekiem.
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Deklaracje producentów
Kontakty
Copyright © 2019 kapsulkakawy.pl