Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Co jest wyjątkowe w naszych kapsułkach kaw klasycznych
marki Caffe Tiziano Bonini do systemu ekspresów Nespresso°*?    
x

Oferujemy produkty marki Caffe Tiziano Bonini, w pełni kompatybilne z ekspresami systemu Nespresso°*. Wśród nich znajdziemy:
9 mieszanek kaw w standardowych kapsułkach i
2 mieszanki kaw w kapsułkach biodegradowalnych.
Cztery z tych mieszanek kaw zawierają tylko ziarna arabica (100%), a pozostałe mieszanki mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.
Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na smak, intensywność, konsystencję i aromat kawy. Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego ulepszania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.
Kawy w kapsułkach biodegradowalnych
Przedstawiamy dwie wyjątkowe mieszanki kaw, sprzedawane w kapsułkach biodegradowalnych, w 100% nadających się na kompost. Należą do nich:
Są to mieszanki sporządzone ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kawy, pochodzących z cenionych na całym świecie plantacji. Szczególną zaletą tych kaw jest to, że pakowane są w kapsułki biodegradowalne, które w 100% nadają się na kompost. Łączą w sobie wyśmienity smak i troskę o środowisko.
Kawy w standardowych kapsułkach
Oferowane przez nas mieszanki standardowych kaw klasycznych można podzielić na:
bardzo intensywne (FORTE - mocna),
Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.
Włączają one:
bardzo tradycyjne kawy włoskie jak RISTRETTO - skoncentrowana,
kawy, które można mniej utożsamiać z typowymi kawami włoskimi jak CARIOCA – karioka, CLASSICO - klasyczna, LUNGO – długa i SETA - jedwabista i
Kapsułki marki Caffe Tiziano Bonini są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nespresso°*. Są to „samozabezpieczające” kapsułki nowej generacji, co oznacza, że nie wymagają dodatkowych hermetycznie zamkniętych torebek, a jednocześnie pozwalają w pełni zachować świeżość i aromat kawy nawet do 24 miesięcy.
Zapraszamy do zakupów!
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO