Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Co jest wyjątkowe w naszych kapsułkach kaw klasycznych
marki Must Espresso Italiano do ekspresów systemu Nespresso°*?    
x

Oferujemy produkty marki Must Espresso Italiano, która jest własnością firmy Ultramar Caffe. Są to kapsułki w pełni kompatybilne z ekspresami systemu Nespresso°*. Wśród nich znajdziemy:
3 mieszanki kawy organicznej, w tym 2 w biodegradowalnych kapsułkach,
3 mieszanki kaw o jednorodnym pochodzeniu w biodegradowalnych kapsułkach i
6 mieszanek kaw standardowych.
Kawa w kapsułkach marki Must Espresso Italiano to mieszanki przygotowane według tradycyjnych włoskich metod. Pięć spośród nich jest sporządzonych tylko z ziaren arabica (100%). Pozostałe mieszanki mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.
Wszystkie produkty Must kompatybilne z systemem Nespresso°* sprzedawane są w „samozabezpieczających” kapsułkach nowej generacji, które nie wymagają dodatkowych hermetycznie zamkniętych torebek. Warstwy kapsułek z kawami standardowymi i CAFFE BIOLOGICO – kawa bio po zużyciu bardzo łatwo się rozdzielają i w 100% podlegają recyklingowi, czyli można je w całości przetworzyć.
W trosce o środowisko marka Must Espresso Italiano opracowuje coraz więcej produktów BIO. Oprócz CAFFE BIOLOGICO – kawa bio pakowanej w standardowe kapsułki, należą do nich kawy pakowane w wysokiej jakości biodegradowalne kapsułki, które w 100% nadają się na kompost. Są to dwie mieszanki kawy organicznej - ARMONIA – bio harmonia i SUPREMO – najwyższej klasy bio oraz trzy kawy o jednorodnym pochodzeniu - COLOMBIA, KENYA i PERU.
Kawy organiczne
Kawy organiczne to wyjątkowe produkty nie tylko dla miłośników ekologii. Oferujemy dwa rodzaje kapsułek z kawą organiczną:
kawa organiczna w „diamentowych” kapsułkach (CAFFE BIOLOGICO – kawa bio) i
kawy organiczne w biodegradowalnych kapsułkach (ARMONIA – bio harmonia i SUPREMO – najwyższej klasy bio).
Kawy te posiadają certyfikat BIO, co oznacza, że podlegają unijnemu przepisowi dotyczącemu ekologii. Ich ziarna pochodzą z niewielkich plantacji, gdzie uprawiane są bez użycia żadnych sztucznych dodatków, takich jak nawozy, pestycydy, herbicydy czy środki owadobójcze lub grzybobójcze. Taka forma uprawy wymaga ogromnej wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego. Aby zdobyć certyfikat potwierdzający organiczność, produkt musi spełnić szereg wymogów dotyczących sposobu funkcjonowania plantacji i przebiegu produkcji. Teren, na którym rosną kawowce, powinien być wolny od wszelkiego typu chemicznych ulepszaczy przynajmniej kilka lat wstecz. Przestrzeganie tego wymogu zapewnia, że uprawa jest nieskażona. Dochodzą do tego regularne kontrole jakości weryfikujące prawidłowość procesu i dokumentujące jego przebieg.
Biodegradowalne, nadające się na kompost kapsułki mieszanek ARMONIA i SUPREMO, wykonane są z wielu warstw specjalnego plastiku i ulegają rozpadowi biologicznemu. Materiał użyty do ich produkcji, w połączeniu ze szczególnym kształtem, gwarantuje świeżość kawy nawet do 24 miesięcy. Kompostowanie to coraz częściej stosowana metoda pozbywania się organicznych odpadów – przy kosztach niższych niż w przypadku spalania pozwala zmniejszyć powierzchnię potrzebną do składowania śmieci. Ponadto dostarcza wartościowego nawozu, zawierającego na przykład fosfor. Kawowe fusy z kolei korzystnie wpływają na strukturę kompostu, rozluźniając ją.
Kawy o jednorodnym pochodzeniu
Kawy o jednorodnym pochodzeniu – single origin to kawy pochodzące wyłącznie z jednego kraju, regionu lub uprawy. Nie są z nich tworzone mieszanki z ziarnami innych odmian. Dzięki temu każda z kaw typu single origin ma unikalny i niepowtarzalny smak, który często potrafi być bardzo zaskakujący. Marka Must oferuje 3 lekko intensywne kawy 100% arabica, pochodzące z Ameryki Południowej i Afryki. Oprócz wyjątkowego smaku, szczególnie docenianego przez koneserów kawy, ich istotną zaletą jest również to, że pakowane są w kapsułki biodegradowalne. Należą do nich:
Mieszanki klasyczne standardowe
Oferowane przez nas standardowe mieszanki kaw klasycznych można podzielić na:
średnio intensywne (CREMOSO – kremowa) oraz
Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.
Produkty marki Must Espresso Italiano są sprzedawane w wielu krajach na świecie, w tym w Australii, Kanadzie, Rosji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Cieszą się tam dużym uznaniem, czego dowodem mogą być znakomite opinie konsumentów na Facebooku i w licznych sklepach internetowych (np. australijski Coffee Pod Shop).
Zapraszamy do zakupów!
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO