Znakomite opinie klientów ★★★★★  •  Doskonała jakość  •  Wyjątkowo niskie ceny  •  Pomocna obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+

Zamówienia realizujemy bez opóźnień, stosując się do aktualnych zaleceń sanitarnych.


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
NESPRESSO PRO*
 
COLD BREW COFFEE

Porównanie kaw klasycznych marki Furia Espresso Italiano* - system Nespresso°*
Wybierz

kawę poniżej

Intensywność1 Aromat1 Konsystencja1 Palenie1 Skład1 Kraje pochodzenia
IL CLASSICO
- klasyczna

30% arabica
i 70% robusta

Brazylia, Kongo, Meksyk
i Uganda

IL DECISO
- wyrazista
10% arabica
i 90% robusta
Gwatemala, Indie i Pakistan
IL SUBLIME
- wyszukana
100% arabica Brazylia, Gwatemala, Kolumbia,
Meksyk i Nikaragua
L AMABILE
- wyborna
50% arabica
i 50% robusta
Indie, Pakistan
i Wietnam
IL DEK
- bezkofeinowa
30% arabica
i 70% robusta
Brazylia, Kolumbia, Kongo
i Uganda

Patrz Pomoc.

Co jest wyjątkowe w naszych kapsułkach kaw klasycznych
marki Furia Espresso Italiano* do ekspresów systemu Nespresso°*?    x

Producentem kawy w kapsułkach marki Furia Espresso Italiano jest Neronobile. Oferujemy 5 mieszanek kaw klasycznych tej marki. Są to kapsułki kompatybilne z ekspresami systemu Nespresso°*. Możemy je podzielić na:
Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.
Mieszanki marki Furia są przygotowywane według tradycyjnych włoskich metod. Jedna z tych mieszanek (IL SUBLIME - wyszukana) jest przygotowana tylko z ziaren arabica (100%), a reszta ma różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.
Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na smak, intensywność, konsystencję i aromat kawy. Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego ulepszania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.
Kapsułki z kawą marki Furia Espresso Italiano są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nespresso°*, a dzięki dodatkowym hermetycznie zamkniętym opakowaniom pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.
Zapraszamy do zakupów!
¹Kapsułki do ekspresów typu Nespresso Professional (Pro)* są o innym kształcie (małe poduszeczki) niż do wszystkich innych typów ekspresów Nespresso (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki oferowane w naszym sklepie są kompatybilne ze wszystkimi typami ekspresów Nespresso* z wyjątkiem typu Nespresso Professional (Pro)*, które są produkowane głównie dla biur i gastronomii i które wymagają małych saszetek o zupełnie innym kształcie i wymiarach niż kapsułki oferowane w naszym sklepie (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Mniejsze ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną o każdej wielkości (ristretto (skoncentrowana), standardowe espresso, lungo (długą) lub americano) dodając mniej lub więcej wody, jak i inne napoje kawowe z naturalnym lub roślinnym mlekiem.
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
NESPRESSO PRO*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Deklaracje producentów
Kontakty
Copyright © 2020 kapsulkakawy.pl