Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+

Zamówienia realizujemy bez opóźnień, stosując się do aktualnych zaleceń sanitarnych.


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
NESPRESSO PRO°*
 
COLD BREW COFFEE

Porównanie kaw linii solarnej marki Best Espresso - system Nespresso°*
Wybierz

kawę poniżej

Intensywność1, 2 Aromat1 Konsystencja1, 2 Palenie1 Skład1 Kraje pochodzenia
TERRA BIO
- kawa bio

100% arabica

Honduras

MERCURIUS INTENSO
- intensywna
10% arabica
i 90% robusta

Brazylia, Uganda
i Wietnam

MOON NAPOLETANO
- neapolitańska
10% arabica
i 90% robusta

Brazylia, Uganda
i Wietnam

PLUTONE FORTE
- mocna
100% robusta

Uganda i Wietnam

PORTORICO CREMOSO
- kremowa
19% arabica
i 81% robusta

Brazylia, Etiopia, Kamerun,
Kolumbia, Uganda i Wietnam

JUPITER CORPOSO
- esencjonalna
100% robusta

Uganda i Wietnam

MARS CREMOSO
- kremowa
40% arabica
i 60% robusta

Brazylia, Etiopia, Kolumbia,
Uganda i Wietnam

NEPTUNUS DECAFFEINATO
- bezkofeinowa
100% robusta

Uganda i Wietnam

VENUS ARABICA100% arabica

Brazylia, Etiopia
i Kolumbia

SATURNUS ECLETTICO
- urozmaicona
100% arabica

Brazylia, Etiopia
i Kolumbia

URANUS DECAFFEINATO – bezkofeinowa100% arabica

Etiopia

1 Patrz Pomoc.
2 Intensywność i konsystencja kaw marki Best Espresso do Nespresso°* jest oszacowana przez producenta w skali od 1-5. Nasz sklep podaje intensywność i konsystencję w skali od 1 do 10.

Co jest wyjątkowe w naszych kapsułkach
marki Best Espresso do systemu ekspresów Nespresso°*?    
x

Oferujemy kawy marki Best Espresso, kompatybilne z ekspresami systemu Nespresso°*. Jest to 11 mieszanek włoskich kaw klasycznych o bardzo zróżnicowanej charakterystyce. Jedna z nich pakowana jest w ekonomiczne pudełka zawierające 50 kapsułek, a reszta w torebki z 25 kapsułkami. Solarna linia kaw w torebkach nawiązuje do wyjątkowej różnorodności naszego układu słonecznego – każda kawa przypisana jest do innej planety lub ciała niebieskiego.
Cztery z tych mieszanek kaw zawierają tylko ziarna arabica (wśród nich certyfikowana kawa organiczna), trzy tylko robusta. Pozostałe mieszanki mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.
Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia i sposób mielenia też się różnią. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze, grubiej lub drobniej zmielone. Wpływa to na smak, intensywność, konsystencję i aromat kawy.
Kawa BIO
Kawa organiczna TERRA BIO - kawa bio to doskonała propozycja nie tylko dla osób szczególnie zainteresowanych żywnością ekologiczną. To wyśmienita mieszanka najlepszych ziaren kawy, która posiada certyfikat BIO. Oznacza to, że podlega unijnemu przepisowi dotyczącemu ekologii. Jej ziarna pochodzą z niewielkich plantacji, gdzie uprawiane są bez użycia żadnych sztucznych dodatków, takich jak nawozy, pestycydy, herbicydy czy środki owadobójcze lub grzybobójcze. Taka forma uprawy wymaga ogromnej wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego. Aby zdobyć certyfikat potwierdzający organiczność, produkt musi spełnić szereg wymogów dotyczących sposobu funkcjonowania plantacji i przebiegu produkcji. Teren, na którym rosną kawowce, powinien być wolny od wszelkiego typu chemicznych ulepszaczy przynajmniej kilka lat wstecz. Przestrzeganie tego wymogu zapewnia, że uprawa jest nieskażona. Dochodzą do tego regularne kontrole jakości weryfikujące prawidłowość procesu i dokumentujące jego przebieg.
Kawy standardowe
Oferowane przez nas standardowe mieszanki kaw klasycznych Best Espresso można podzielić na:
(Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.)
Włączają one:
bardzo tradycyjną kawę włoską MOON NAPOLETANO - neapolitańska,
mieszanki arabica o wyjątkowo wyrazistym smaku VENUS ARABICA i SATURNUS ECLETTICO – urozmaicona oraz
dwie unikalne kawy bezkofeinowe NEPTUNUS DECAFFEIANTO DECISO - 100% robusta i URANUS DECAFFEINATO A VAPORE - 100% arabica.
Kapsułki marki Best Espresso są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nespresso°* i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.
Zapraszamy do zakupów!
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
NESPRESSO PRO°*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Deklaracje producentów
Kontakty
Copyright © 2020 kapsulkakawy.pl
RODO