Znakomite opinie klientów ★★★★★  •  Doskonała jakość  •  Wyjątkowo niskie ceny  •  Pomocna obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+

Zamówienia realizujemy bez opóźnień, stosując się do aktualnych zaleceń sanitarnych.


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
NESPRESSO PRO*
 
COLD BREW COFFEE

Porównanie kaw klasycznych marki Best Espresso* - system Nespresso°*
Wybierz

kawę poniżej

Intensywność1, 2 Aromat1 Konsystencja1, 2 Palenie1 Skład1 Kraje pochodzenia
MERCURIUS INTENSO
- intensywna
10% arabica
i 90% robusta

Brazylia, Uganda
i Wietnam

MOON NAPOLETANO
- neapolitańska
10% arabica
i 90% robusta

Brazylia, Uganda
i Wietnam

PLUTONE FORTE
- mocna
100% robusta

Uganda i Wietnam

JUPITER CORPOSO
- esencjonalna
100% robusta

Uganda i Wietnam

MARS CREMOSO
- kremowa
40% arabica
i 60% robusta

Brazylia, Etiopia, Kolumbia,
Uganda i Wietnam

NEPTUNUS DECAFFEINATO
- bezkofeinowa
100% robusta

Uganda i Wietnam

VENUS ARABICA100% arabica

Brazylia, Etiopia
i Kolumbia

SATURNUS ECLETTICO
- urozmaicona
100% arabica

Brazylia, Etiopia
i Kolumbia

URANUS DECAFFEINATO – bezkofeinowa100% arabica

Etiopia

1 Patrz Pomoc.
2 Intensywność i konsystencja kaw marki Best Espresso do Nespresso°* jest oszacowana przez producenta w skali od 1-5. Nasz sklep podaje intensywność i konsystencję w skali od 1 do 10.

Co jest wyjątkowe w naszych kapsułkach kaw klasycznych
marki Best Espresso do systemu ekspresów Nespresso°*?    x

Oferujemy produkty marki Best Espresso, kompatybilne z ekspresami systemu Nespresso°*. Jest to 9 mieszanek włoskich kaw klasycznych o bardzo zróżnicowanej charakterystyce, pakowanych w ekonomiczne torebki zawierające 25 kapsułek. Linia tych kaw nawiązuje do wyjątkowej różnorodności naszego układu słonecznego – każda kawa przypisana jest do innej planety lub ciała niebieskiego.
Trzy z tych mieszanek kaw zawierają tylko ziarna arabica (100%), trzy tylko robusta (100%). Pozostałe mieszanki mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.
Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia i sposób mielenia też się różnią. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze, grubiej lub drobniej zmielone. Wpływa to na smak, intensywność, konsystencję i aromat kawy.
Mieszanki standardowe
Oferowane przez nas standardowe mieszanki kaw klasycznych Best Espresso można podzielić na:
(Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.)
Włączają one:
bardzo tradycyjną kawę włoską MOON NAPOLETANO - neapolitańska,
mieszanki arabica o wyjątkowo wyrazistym smaku VENUS ARABICA i SATURNUS ECLETTICO – urozmaicona oraz
dwie unikalne kawy bezkofeinowe NEPTUNUS DECAFFEIANTO DECISO - 100% robusta i URANUS DECAFFEINATO A VAPORE - 100% arabica.
Kapsułki marki Best Espresso są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nespresso°* i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.
Zapraszamy do zakupów!
¹Kapsułki do ekspresów typu Nespresso Professional (Pro)* są o innym kształcie (małe poduszeczki) niż do wszystkich innych typów ekspresów Nespresso (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki oferowane w naszym sklepie są kompatybilne ze wszystkimi typami ekspresów Nespresso* z wyjątkiem typu Nespresso Professional (Pro)*, które są produkowane głównie dla biur i gastronomii i które wymagają małych saszetek o zupełnie innym kształcie i wymiarach niż kapsułki oferowane w naszym sklepie (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Mniejsze ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną o każdej wielkości (ristretto (skoncentrowana), standardowe espresso, lungo (długą) lub americano) dodając mniej lub więcej wody, jak i inne napoje kawowe z naturalnym lub roślinnym mlekiem.
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
NESPRESSO PRO*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Deklaracje producentów
Kontakty
Copyright © 2020 kapsulkakawy.pl