Neronobile S.r.l.
 
Doświadczenie i postęp
 
Firma Neronobile S.r.l. - właściciel marek Furia Espresso Italiano i Nero Nobile - z siedzibą w Sarcedo, u podnóża włoskich Alp, istnieje od 1966 roku. Ma ponad 50-letnie doświadczenie w doborze i paleniu wysokiej jakości ziaren kawy. Nieustanne poszukiwania najlepszych ziaren kawy, badanie ich właściwości, rygorystyczny proces ich wypalania - to działania mające na celu wydobycie pełnego wachlarza nut smakowych i aromatu produktów kawowych.
 
W roku 2016, Neronobile wyprodukowało ponad 1 milion ton palonej kawy, a produkcja kapsułek osiągnęła ok. 220 milionów sztuk.
 
Trzy firmy, jeden plan
 
W celu objęcia pełnego procesu produkcyjnego kawy (od wyboru najlepszych ziaren kaw, poprzez ich wypalanie, aż po pakowanie ich w kapsułki lub w opakowania z ziarnami, również po ich zmieleniu), zostały połączone trzy firmy: NeroNobile, TMK i Cafè Moka. Doświadczenie w produkcji każdej z nich pozwoliło zarówno na sukcesywne badanie technologii i materiałów używanych w produkcji, jak i na sposób pakowania kawy. Uzyskany wynik to idealna synergia między jakością i dbałością o środowisko. Wszystko po to, by oferować Klientom najlepsze produkty.
Certyfikowana jakość
Głównym celem Neronobile jest pełna satysfakcja klienta, co stara się osiągnąć dzięki oferowaniu najlepszych produktów i usług. Szkolenie personelu, wybór surowców, wypalanie i hermetyzacja kawy – to wszystko dzieje się według ścisłych zasad, które pozwalają zachować najwyższe standardy jakości.
Neronobile deklaruje zarówno kompatybilność kapsułek z systemami ekspresów dla których są one produkowane, jak i utrzymanie pełnego smaku i aromatu kawy po zaparzeniu w ekspresie na kapsułki przed upływem daty ważności kapsułek. Ponadto może pochwalić się poniższymi certyfikatami.
IFS Food - dowód stosowania się do międzynarodowych standardów zapewniających bezpieczeństwo żywności i wysoką jakość wszystkich procesów produkcyjnych. Standardy te zostały określone przez Global Food Safety Initiative (GFSI).
British Retail Consortium (BRC) - poświadczenie bezpieczeństwa produktów spożywczych, które jest określone przez globalny standard. Daje to gwarancję, że dany produkt pomyślnie przeszedł specjalistyczne testy i inspekcje zapewniające wysoką jakość i jest bezpieczny dla Konsumentów.
Certificazione Bio - dowód wykorzystania jedynie naturalnej żyzności gleby bez użycia substancji chemicznych i stosowania się do wielu innych ograniczeń w produkcji żywności.
Kosher certification - dowód spełnienia wymagań koszernej żywności (zgodnej z zasadami Tory).
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl