Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Doświadczenie i postęp
Firma Neronobile - właściciel marek Furia Espresso Italiano i Nero Nobile - z siedzibą w Sarcedo, u podnóża włoskich Alp, istnieje od 1966 roku. Ma ponad 50-letnie doświadczenie w doborze i paleniu wysokiej jakości ziaren kawy. Nieustanne poszukiwania najlepszych ziaren kawy, badanie ich właściwości, rygorystyczny proces ich wypalania - to działania mające na celu wydobycie pełnego wachlarza nut smakowych i aromatu produktów kawowych. Ta wiedza branżowa umożliwia Neronobile zaspakajanie potrzeb wielu rynków międzynarodowych. W roku 2016, Neronobile wyprodukowało ponad 1 milion ton palonej kawy.
Od około 20 lat Neronobile produkuje kawę i napoje mleczne w kapsułkach kompatybilnych z popularnymi systemami ekspresów. W roku 2016 produkcja osiągnęła około 220 milionów kapsułek. Spośród kapsułek wielu marek, Furia i Nero Nobile zasługują na szczególną uwagę.
Trzy firmy, jeden plan
W celu objęcia pełnego procesu produkcyjnego kawy (od wyboru najlepszych ziaren kaw, poprzez ich wypalanie, aż po pakowanie ich w kapsułki lub w opakowania z ziarnami, również po ich zmieleniu), zostały połączone trzy firmy: Nero Nobile, TMK i Cafè Moka. Doświadczenie w produkcji każdej z nich pozwoliło zarówno na sukcesywne badanie technologii i materiałów używanych w produkcji, jak i na sposób pakowania kawy. Uzyskany wynik to idealna synergia między jakością i dbałością o środowisko. Wszystko po to, by oferować Klientom najlepsze produkty.
Certyfikowana jakość
Głównym celem Neronobile jest pełna satysfakcja klienta, co stara się osiągnąć dzięki oferowaniu najlepszych produktów i usług. Szkolenie personelu, wybór surowców, wypalanie i hermetyzacja kawy – to wszystko dzieje się według ścisłych zasad, które pozwalają zachować najwyższe standardy jakości.
Neronobile z dumą może pochwalić się następującymi certyfikatami, które nie ograniczają się tylko do sprawdzania jakości produktów, lecz wszystkich procesów produkcyjnych. Oprócz posiadania tych certyfikatów, Neronobile deklaruje (i) kompatybilność kapsułek z systemami ekspresów dla których są one produkowane i (ii) utrzymanie pełnego smaku i aromatu kawy po zaparzeniu w ekspresie na kapsułki przed upływem daty ważności kapsułek.
IFS Food - dowód stosowania się do międzynarodowych standardów zapewniających bezpieczeństwo żywności i wysoką jakość wszystkich procesów produkcyjnych. Standardy te zostały określone przez Global Food Safety Initiative (GFSI).
British Retail Consortium (BRC) - poświadczenie bezpieczeństwa produktów spożywczych, które jest określone przez globalny standard. Daje to gwarancję, że dany produkt pomyślnie przeszedł specjalistyczne testy i inspekcje zapewniające wysoką jakość i jest bezpieczny dla Konsumentów.
Certificazione Bio - dowód wykorzystania jedynie naturalnej żyzności gleby bez użycia substancji chemicznych i stosowania się do wielu innych ograniczeń w produkcji żywności.
Kosher certification - dowód spełnienia wymagań koszernej żywności (zgodnej z zasadami Tory).
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO