Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Chcemy zaoferować naszym Klientom kapsułki po atrakcyjnych cenach, z których będą mogli przygotować wysokiej jakości kawę i inne napoje.
Wybieramy producentów kapsułek po długiej korespondencji z nimi i wielu spotkaniach na różnych międzynarodowych targach, wystawach i w miejscach produkcji kapsułek.
Oprócz atrakcyjnych cen, zwracamy szczególną uwagę na:
pełną kompatybilność kapsułek (w szczególności ich idealne dopasowanie do poszczególnych systemów ekspresów oraz dobrą ekstrakcję kawy i innych napojów podczas ich parzenia) i deklaracje kompatybilności kapsułek od producentów,
bardzo dobrą jakość kawy i innych substancji do wypełniania kapsułek (np., mleko w proszku i aromaty do kaw smakowych),
walory smakowe oraz aromat parzonej kawy i innych napojów przygotowywanych z kapsułek,
jakość, wygodę i atrakcyjność opakowań kapsułek,
stosowanie przez producentów nowych technologii i
stabilną pozycję producentów na rynkach włoskich i zagranicznych.
Testy kapsułek, które rozpoczęliśmy na spotkaniach z producentami, kontynuujemy po otrzymaniu ich większej ilości w Warszawie, używając różnych ekspresów, aby potwierdzić trafność naszych wstępnych wyborów.
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO