Witamy w świecie wygody! info@kapsulkakawy.pl  i  880 020 111+

W dn. 03.01.18, zamówienia prawdopodobnie nie będą wysyłane – przepraszamy za opóźnienia.
Kawa na zimno
Cold Brew Coffee
Caffitaly*/Tchibo Cafissimo*
kawy klasyczne
 
Nescafe Dolce Gusto*
kawy klasyczne
 
Nespresso°*
kawy klasyczne
 
Nespresso°*
kawy smakowe

Wysyłki

 

Koszty wysyłki na terenie Polski
Wartość zamówienia Kurier1, 2 (GLS, FedEx lub DPD)
Po przedpłacie Za pobraniem
Powyżej 193,99 zł gratis 6,00 zł
94,00 - 193,99 zł 14,50 9,90 zł 15,90 zł
30,003 - 93,99 zł 14,50 zł 20,50 zł

UWAGA: Podczas zamawiania, prosimy poprawić sposób dostawy automatycznie wybrany w sklepie na najbardziej wygodny dla Państwa. Wtedy dopiero, opłata za dostawę zostanie poprawnie naliczona.

Dostawa na następny dzień roboczy. Zamówienia z przedpłata zapłacone po 14:00 lub nie w dzień roboczy i zamówienia za pobraniem złożone po 14:00 traktowane są jako złożone w następnym dniu roboczym.

Minimalne zamówienie.

Odbiór osobisty


Robiąc zakupy w naszym sklepie, można je również odebrać osobiście bez żadnej dopłaty z magazynu w Warszawie w godz. 8:00 - 16:00 w dni robocze.
Osoby, które chciałyby odebrać zamówienie w tym samym dniu, w którym je opłaciły, proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy z magazynem.

Kontakt: +48 690 079 794⁺ (godz.: 8:00 - 16:00 w dni robocze)

kapsulka-wysylki@pro-logis.waw.pl - DW: magazyn@pro-logis.waw.pl i info@kapsulkakawy.pl

Pro-Logis s.c., ul. Modlińska 6 (magazyn z wjazdem od ul. Elektronowej 2a), 03-612 Warszawa (godz.: 8:00 - 16:00 w dni robocze)

Uwaga: Proszę podać nazwę naszego partnera logistycznego (Pro-Logis) na bramie wjazdowej do kompleksu logistycznego, gdzie jest zlokalizowany punkt odbioru osobistego.

MAPA: Pro-Logis s.c., ul. Modlińska 6 (magazyn z wjazdem od ul. Elektronowej 2a), 03-612 Warszawa (godz.: 8:00 - 16:00 w dni robocze)
¹Kapsułki do ekspresów typu Nespresso Business Solutions* są o innym kształcie (małe poduszeczki) niż do wszystkich innych typów ekspresów Nespresso (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki oferowane w naszym sklepie są kompatybilne ze wszystkimi typami ekspresów Nespresso* z wyjątkiem typu Nespresso Business Solutions*, które są produkowane głównie dla biur i gastronomii i które wymagają małych saszetek o zupełnie innym kształcie i wymiarach niż kapsułki oferowane w naszym sklepie (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej http://kapsulkakawy.pl/ zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Z maksymalnym rabatem cenowym (patrz Ceny).
Kawa na zimno
Cold Brew Coffee
Caffitaly*/Tchibo Cafissimo*
kawy klasyczne
 
Nescafe Dolce Gusto*
kawy klasyczne
 
Nespresso°*
kawy klasyczne
 
Nespresso°*
kawy smakowe
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienie od umowy
Reklamacja
Gwarancje
Kontakt
Copyright © 2018 kapsulkakawy.pl