Znakomite opinie klientów ★★★★★  •  Doskonała jakość  •  Wyjątkowo niskie ceny  •  Pomocna obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+

Zamówienia realizujemy bez opóźnień, stosując się do aktualnych zaleceń sanitarnych.


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
COLD BREW COFFEE

Wysyłki

 

Dostawa w następnym dniu roboczym z wyjątkiem zamówień złożonych po:
a) 13tej z dostawą przez Paczkomaty InPost,
b) 14tej z dostawą przez Kuriera GLS lub
c) nie w dzień roboczy
które będą traktowane jako złożone w następnym dniu roboczym.

Wartość zamówienia Koszty wysyłki na terenie Polski
Paczkomaty InPost1, 2 Kurier GLS1,3
Po przedpłacie Po przedpłacie Za pobraniem
od 169,00 zł gratis gratis 4,99 zł
89,00 - 168,99 zł 13,99 8,99 zł 14,99 9,99 zł 19,98 14,98 zł
do 88,99 zł 13,99 zł 14,99 zł 19,98 zł

Podczas zamawiania, prosimy poprawić sposób dostawy automatycznie wybrany w sklepie na najbardziej wygodny dla Państwa. Wtedy dopiero, opłata za dostawę zostanie poprawnie naliczona.

Możliwe tylko dla zamówień o wartości do 360 zł.

Można skorzystać z przekierowania paczki, szczegóły na stronie GLS.

Odbiór osobisty

 

Zamówienia można odebrać osobiście w Warszawie z magazynu naszego partnera logistycznego, Pro-Logis s.c. – odbiór w tym samym dniu, w którym zamówienie zostało opłacone po kontakcie telefonicznym lub mailowym z Pro-Logis s.c.

+48 690 079 794⁺ - godz. 8:00 do 16:00 w dni robocze

kapsulka-wysylki@pro-logis.waw.pl - DW: magazyn@pro-logis.waw.pl i pomoc@kapsulkakawy.pl

Pro-Logis s.c. - proszę podać na bramie wjazdowej nazwę naszego partnera logistycznego (Pro-Logis) - 8:00 do 16:00 w dni robocze

ul. Modlińska 6 (wjazd od ul. Elektronowej 2A)

03-612 Warszawa

MAPA: Pro-Logis s.c., ul. Modlińska 6 (magazyn z wjazdem od ul. Elektronowej 2A), 03-612 Warszawa - godz.: 8:00 - 16:00 w dni robocze
WJAZD DO MAGAZYNU
¹Kapsułki do ekspresów typu Nespresso Professional (Pro)* są o innym kształcie (małe poduszeczki) niż do wszystkich innych typów ekspresów Nespresso (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki oferowane w naszym sklepie są kompatybilne ze wszystkimi typami ekspresów Nespresso* z wyjątkiem typu Nespresso Professional (Pro)*, które są produkowane głównie dla biur i gastronomii i które wymagają małych saszetek o zupełnie innym kształcie i wymiarach niż kapsułki oferowane w naszym sklepie (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Mniejsze ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną o każdej wielkości (ristretto (skoncentrowana), standardowe espresso, lungo (długą) lub americano) dodając mniej lub więcej wody, jak i inne napoje kawowe z naturalnym lub roślinnym mlekiem.
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Deklaracje producentów
Kontakty
Copyright © 2020 kapsulkakawy.pl