Wyśmienita jakość w dobrej cenie pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
COLD BREW COFFEE

Porównanie kaw klasycznych marki Nero Nobile* - system Nescafe Dolce Gusto*
Wybierz

kawę poniżej

Intensywność1 Aromat1 Konsystencja1 Palenie1 Skład1 Kraje pochodzenia
DECISO
- wyrazista
100% robusta Indie, Uganda
i Wietnam
INTENSO
- intensywna
30% arabica
i 70% robusta
Brazylia, Kongo,
Meksyk i Uganda
QUALITA ORO
- złota jakość

10% arabica
i 90% robusta

Gwatemala,
Indie i Pakistan

ARABICA

100% arabica

Brazylia, Gwatemala,
Kolumbia, Meksyk i Nikaragua

CLASSICO
- klasyczna
50% arabica
i 50% robusta
Indie, Pakistan
i Wietnam
DECAFFEINATO
- bezkofeinowa
30% arabica
i 70% robusta
Brazylia, Kolumbia,
Kongo i Uganda

Patrz Pomoc.

Co jest wyjątkowe w naszych kapsułkach kaw klasycznych
marki Nero Nobile do systemu ekspresów Nescafe Dolce Gusto*?    
x

Oferujemy kapsułki do ekspresów systemu Nescafe Dolce Gusto* z 6 mieszankami włoskich kaw klasycznych i 5 napojami mlecznymi.
Mieszanki kaw klasycznych można podzielić na:
Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.
Jedna z tych mieszanek kaw jest przygotowana tylko z ziaren arabica (100%), a inna tylko z robusta (100%). Pozostałe mieszanki mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.
Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na smak, intensywność, konsystencję i aromat kawy. Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego ulepszania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.
W naszym sklepie oferujemy również kapsułki do przygotowania gorących napojów mleczno-kawowych i deserowych, którymi można delektować się zarówno bez żadnych dodatków, albo podać je z lodami bądź bitą śmietaną. Wśród nich znajdziemy:
2 napoje mleczne zawierające kawę rozpuszczalną o smaku standardowego cappuccino i cappuccino orzechowego (CAPPUCCINO i NOCCIOLINO – orzeszek),
2 napoje niezawierające kawy, jednakże mające smak przepysznych deserów (CIOCCOLATO – czekolada i CREME BRULEE) oraz
LATTE – mleko w kapsułce, z którego możemy przygotować nie tylko gorące mleko, ale np. caffé latte czy latte macchiato, jak również cappuccino, łącząc mleko z espresso z dowolnej kapsułki kawy klasycznej.
Nowe kapsułki marki Nero Nobile są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nescafe Dolce Gusto* i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.
Zapraszamy do zakupów!
¹Kapsułki do ekspresów typu Nespresso Business Solutions* są o innym kształcie (małe poduszeczki) niż do wszystkich innych typów ekspresów Nespresso (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki oferowane w naszym sklepie są kompatybilne ze wszystkimi typami ekspresów Nespresso* z wyjątkiem typu Nespresso Business Solutions*, które są produkowane głównie dla biur i gastronomii i które wymagają małych saszetek o zupełnie innym kształcie i wymiarach niż kapsułki oferowane w naszym sklepie (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Z maksymalnym rabatem cenowym (patrz Ceny).
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienie od umowy
Reklamacje
Gwarancje
Kontakty
Copyright © 2018 kapsulkakawy.pl