Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Co jest wyjątkowe w naszych kapsułkach kaw klasycznych
marki Nero Nobile do systemu ekspresów Nescafe Dolce Gusto*?    
x

Oferujemy szeroką gamę produktów marki Nero Nobile. Są to kapsułki kompatybilne z ekspresami systemu Nescafe Dolce Gusto* z mieszankami włoskich kaw klasycznych i napojami mlecznymi. Wśród nich znajdziemy:
6 mieszanek kaw klasycznych i
7 napojów mlecznych.
Kawa w kapsułkach marki Nero Nobile to mieszanki przygotowane według tradycyjnych włoskich metod. Jedna z nich jest przygotowana tylko z ziaren arabica (100%), a inna tylko z robusta (100%). Pozostałe mieszanki mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.
Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na smak, intensywność, konsystencję i aromat kawy. Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego ulepszania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.
Kawy klasyczne
Mieszanki kaw klasycznych można podzielić na:
Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.
Napoje mleczne
W naszym sklepie oferujemy również kapsułki do przygotowania gorących napojów mleczno-kawowych i deserowych, którymi można delektować się zarówno bez żadnych dodatków, albo podać je z lodami bądź bitą śmietaną. Wśród nich znajdziemy:
5 napojów mlecznych zawierających kawę rozpuszczalną (CAFFELATTE, CAPPUCCINO, CORTADO, MOCACCINO i NOCCIOLINO – orzeszek) oraz
2 napoje deserowe niezawierające kawy (CIOCCOLATO – czekolada i CREME BRULEE)
Kapsułki marki Nero Nobile są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nescafe Dolce Gusto* i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.
Zapraszamy do zakupów!
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO