Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Co jest wyjątkowe w naszych produktach marki Must Espresso Italiano
do ekspresów systemu Nescafe Dolce Gusto*?    
x

Oferujemy szeroką gamę produktów marki Must Espresso Italiano, której właścicielem jest firma Ultramar Caffe. Są to kapsułki kompatybilne z ekspresami systemu Nescafe Dolce Gusto* z mieszankami włoskich kaw klasycznych i napojami mlecznymi. Wśród nich znajdziemy:
6 mieszanek standardowych,
1 mieszankę kawy organicznej i
6 napojów mlecznych.
Kawa w kapsułkach marki Must Espresso Italiano to mieszanki przygotowane według tradycyjnych włoskich metod. Jedna spośród tych mieszanek jest sporządzona tylko z ziaren arabica (100%). Pozostałe mieszanki mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.
Wszystkie produkty Must kompatybilne z systemem Nescafe Dolce Gusto* sprzedawane są w „samozabezpieczających” kapsułkach nowej generacji, które nie wymagają dodatkowych hermetycznie zamkniętych torebek. Po zużyciu, warstwy kapsułki bardzo łatwo się rozdzielają i w 100% podlegają recyklingowi, czyli można je w całości przetworzyć.
Dla klientów preferujących organiczne produkty marka Must Espresso Italiano oferuje kawę CAFFE BIOLOGICO – kawa bio, a miłośnikom napojów mlecznych polecamy aż 6 różnych produktów, z których przyrządzimy na przykład pyszne karmelowe cappuccino, cortado, czy gorącą czekoladę.
Mieszanki klasyczne standardowe
Oferowane przez nas standardowe mieszanki kaw klasycznych można podzielić na:
średnio intensywne (CREMOSO – kremowa) oraz
Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.
Kawy organiczne
Kawa organiczna (CAFFE BIOLOGICO – kawa bio) to doskonała propozycja nie tylko dla osób szczególnie zainteresowanych żywnością ekologiczną. To wyśmienita mieszanka najlepszych ziaren kawy, która posiada certyfikat BIO. Oznacza to, że podlega unijnemu przepisowi dotyczącemu ekologii. Jej ziarna pochodzą z niewielkich plantacji, gdzie uprawiane są bez użycia żadnych sztucznych dodatków, takich jak nawozy, pestycydy, herbicydy czy środki owadobójcze lub grzybobójcze. Taka forma uprawy wymaga ogromnej wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego. Aby zdobyć certyfikat potwierdzający organiczność, produkt musi spełnić szereg wymogów dotyczących sposobu funkcjonowania plantacji i przebiegu produkcji. Teren, na którym rosną kawowce, powinien być wolny od wszelkiego typu chemicznych ulepszaczy przynajmniej kilka lat wstecz. Przestrzeganie tego wymogu zapewnia, że uprawa jest nieskażona. Dochodzą do tego regularne kontrole jakości weryfikujące prawidłowość procesu i dokumentujące jego przebieg.
Napoje mleczne
Napoje mleczne w kapsułkach marki Must Espresso Italiano to szybki i prosty sposób na przygotowanie gorących napojów mleczno-kawowych i kakaowych, którymi można delektować się zarówno bez żadnych dodatków, lub podać je w formie deseru np. z lodami bądź bitą śmietaną. Wśród nich znajdziemy:
4 napoje mleczne zawierające kawę rozpuszczalną (CAPPUCCINO, CAPPUCCINO CARAMEL – karmelowe cappuccino, CORTADO i CAFÉ AU LAIT),
1 zestaw do przyrządzania cappuccino zawierający kawę neapolitańską i mleko w oddzielnych kapsułkach (CAPPUCCINO BARISTA) oraz
1 napój mleczno-kakaowy (CIOCCOLATO – czekolada).
Produkty marki Must Espresso Italiano są sprzedawane w wielu krajach na świecie, w tym w Australii, Kanadzie, Rosji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Cieszą się tam dużym uznaniem, czego dowodem mogą być znakomite opinie konsumentów na Facebooku i w licznych sklepach internetowych (np. australijski Coffee Pod Shop).
Zapraszamy do zakupów!
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO