Dla firm

 

Asortyment dostosowany do potrzeb każdego biznesu


Posiadamy szeroki wachlarz zróżnicowanych cenowo produktów - od najtańszych na rynku po najwyższej jakości. Kawa w kapsułkach i saszetkach świetnie sprawdza się w biurach, salonach usługowych czy apartamentach na wynajem. Ekspresy kapsułkowe są łatwe i szybkie w użyciu, kompaktowe, a kawa pojedynczo porcjowana na długo zachowuje świeżość. Z kolei dostępna u nas kawa ziarnista gwarantuje doskonałą jakość włoskiego espresso, tak bardzo pożądanego w gastronomii.

naszej ofercie m.in.:

• kapsułki, saszetki ESE i kawy ziarniste (w tym Specialty Coffee) z jednej z najlepszych i najstarszych palarni we Włoszech (marka B Caffe dal 1870, której produktów jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce),

• kawy w kapsułkach z włoskiej palarni Gruppo Izzo, wielokrotnie nagradzanej na międzynarodowych targach (producent m.in. naszej własnej marki kapsułek do Tchibo*),

kawy o najniższych cenach na rynku polskim (np. kapsułki marek Covim, Best Espressonaszej marki Kapsułka Kawy) i

• kawy o unikalnych smakach i aromatach innych marek, które są od lat bardzo wysoko oceniane przez naszych klientów (m.in. Caffe Tiziano Bonini, Spetema Caffe).

♥ Zapoznaj się ze znakomitymi opiniami zarówno o naszym asortymencie, jak i obsłudze klienta na CENEO.

 

Kody rabatowe dla zamówień powyżej 700 zł


Naszym klientom biznesowym oferujemy wysokie rabaty progresywne na zamówienia przekraczające 700 zł. Aby mieć do nich dostęp, należy uzyskać indywidualny kod rabatowy, kontaktując się z nami poprzez:

• tel.: 517 979 293,

• email: pomoc@kapsulkakawy.pl lub

• formularz: 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

W wiadomości z prośbą o kod rabatowy, prosimy o podanie nazwy firmy, numeru NIP, nazwiska osoby do kontaktu, adresu email i numeru telefonu. Przyspieszy to rejestrację w naszej bazie klientów biznesowych.

W razie jakichkolwiek problemów z kompletowaniem zamówienia, zapewniamy pomoc w wyborze produktów oraz dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb firmy.

 

Zamówienia poniżej 700 zł 


Zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, składających zamówienia już od 150 zł, przygotowaliśmy równie atrakcyjny rabat progresywnyaktywujący się automatycznie po zapisie na nasz newsletter

 Szczegóły na stronie → Rabaty 

 

Zestawy XXL


Skomponowane przez nas wielopaki najpopularniejszych i najtańszych kaw w kapsułkach, to również korzystna opcja dla wszystkich naszych klientów. Ceny jednostkowe produktów są w nich bardzo niskie:

Do zestawów XXL nie stosują się powyżej wspomniane rabaty dla firm i subskrybentów newslettera.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl