Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

  • KapsulkaKawy.pl »
  • Dlaczego wyjątkowe »
  • Nowa technologia produkcji kapsułek
Dlaczego nasze produkty są wyjątkowe?
Kryteria wyboru kapsułek sprzedawanych w naszym sklepie i dlaczego wybraliśmy Włochy jako miejsce ich produkcji i Caffe Tiziano Bonini jako ich producenta podane są na samym dole tej strony.
Po rozważeniu wymagań konsumentów, producent kapsułek Caffe Tiziano Bonini wprowadził na rynek nową generację technicznie udoskonalonych kapsułek. Nowe kapsułki są idealnie dopasowane do poszczególnych systemów ekspresów i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy. Są one lepsze i tańsze!
Nowe kapsułki nie wymagają pakowania w hermetycznie zamknięte torebki, aby dodatkowo zabezpieczyć kawę, jak to było robione wcześniej. Obecnie tlen jest wprowadzany do kapsułek i hermetycznie w nich zamykany. Pozwala to na zastosowanie mniejszych i bardziej jednorodnych opakowań w porównaniu z poprzednimi, obniżając koszt transportu kapsułek. Większa automatyzacja produkcji kapsułek i ich opakowań umożliwiła producentowi (i równocześnie nam) sprzedaż kapsułek po niższych cenach.
Kawa w kapsułkach Caffe Tiziano Bonini wywodzi się z włoskiej tradycji przygotowywania mieszanek kaw o wyjątkowych walorach smakowych i aromacie. Powstają one ze starannie wyselekcjonowanych ziaren i ich palenia według sprawdzonych i wciąż udoskonalanych receptur. O idealne proporcje arabika i robusta i ich optymalne geograficzne pochodzenie dbają wyszkoleni profesjonaliści. Ich starania dają w efekcie kawę doskonale zrównoważoną, nie za gorzką i nie za kwaśną, esencjonalną i aromatyczną o optymalnej intensywności z dużą ilością pianki. Tak przygotowane mieszanki kaw po ich zmieleniu są hermetycznie zamykane w wysokiej jakości plastikowych kapsułkach nowej generacji, aby zachowały jak najdłużej swoją świeżość, dobry smak i aromat.
Producent oferuje mieszanki kawy o bardzo zróżnicowanej charakterystyce i stara się rozszerzać asortyment mieszanek dla poszczególnych systemów ekspresów. Przywiązuje on dużo wagi do ciągłego poprawiania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.
Świeżość i wysoka jakość kaw oraz kompatybilność kapsułek z różnymi systemami ekspresów są gwarantowane przez ich włoskiego producenta.
W naszym sklepie można kupić kapsułki kompatybilne z systemami ekspresów wspomnianych poniżej.
Kapsułki kompatybilne z systemem Caffitaly*/Tchibo Cafissimo* pasują również do ekspresów typu K-Fee* oraz Starbucks* Verismo*. Producent Caffe Tiziano Bonini wprowadził na rynek kapsułki z 6 mieszankami kawy klasycznej o zróżnicowanej charakterystyce pasujących do tych systemów. Kapsułki do Caffitaly*/Tchibo Cafissimo* sprzedajemy w opakowaniach po 10 kapsułek.
Opakowania z 10 kapsułkami to atrakcyjne małe pudelka. Opakowanie zbiorcze producenta zawiera 12 pudełek z 10 kapsułkami. Przy zamówieniu 240 kapsułek, wysyłamy 2 opakowania zbiorcze producenta z 12 pudełkami po 10 kapsułek.
Na palecie, mieści się 108 opakowań zbiorczych producenta (17.280 kapsułek).
Do ekspresów Nescafe Dolce Gusto*, oferujemy kapsułki z 5 mieszankami włoskich kaw klasycznych o zróżnicowanej charakterystyce. Są one sprzedawane w opakowaniach po 10 kapsułek jako atrakcyjne miękkie torebki.
Na palecie, mieści się 96 opakowań zbiorczych producenta (9.600 kapsułek).
Kapsułki do ekspresów Nespresso* są idealnie dopasowane do wszystkich ekspresów tego systemu z wyjątkiem ekspresów typu Nespresso Business Solutions*, które są produkowane głównie dla biur i gastronomii. Ten ostatni typ ekspresów wymaga saszetek o zupełnie innym kształcie i wymiarach niż kapsułki oferowane w naszym sklepie.
Kapsułki do ekspresów Nespresso* oferujemy z 11 standardowymi mieszankami kaw klasycznych, 3 mieszankami kaw klasycznych edycji limitowanej i 10 mieszankami kaw smakowych (aromatyzowanych) o bardzo zróżnicowanej charakterystyce.
Są one sprzedawane w opakowaniach po 10 kapsułek. Opakowania na 10 kapsułek to atrakcyjne i małe pudełeczka, wygodne zarówno w transporcie jak i do przechowywania.
W przypadku kaw z edycji limitowanej i kaw smakowych (aromatyzowanych), opakowania zbiorcze producenta zawierają 100 kapsułek z tą samą mieszanką kawy - 10 opakowań po 10 sztuk. Przy zamówieniu 200 kapsułek, wysyłamy 2 takie opakowania zbiorcze.
Na palecie, mieści się 198 opakowań zbiorczych producenta standardowych mieszanek kawy klasycznej (39.600 kapsułek), 204 opakowań zbiorczych producenta mieszanek kawy klasycznej edycji limitowanej (20.400 kapsułek) lub 297 opakowań zbiorczych producenta mieszanek kawy smakowej (29.700 kapsułek).
Zapraszamy do zakupów!
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO