Witamy w świecie wygody! info@kapsulkakawy.pl  i  880 020 111+

W dn. 03.01.18, zamówienia prawdopodobnie nie będą wysyłane – przepraszamy za opóźnienia.
Kawa na zimno
Cold Brew Coffee
Caffitaly*/Tchibo Cafissimo*
kawy klasyczne
 
Nescafe Dolce Gusto*
kawy klasyczne
 
Nespresso°*
kawy klasyczne
 
Nespresso°*
kawy smakowe

  • KapsulkaKawy.pl »
  • Dlaczego wyjątkowe »
  • Nowa technologia produkcji kapsułek
Dlaczego nasze produkty są wyjątkowe?
Kryteria wyboru kapsułek sprzedawanych w naszym sklepie i dlaczego wybraliśmy Włochy jako miejsce ich produkcji i Caffe Tiziano Bonini jako ich producenta podane są na samym dole tej strony.
Po rozważeniu wymagań konsumentów, producent kapsułek Caffe Tiziano Bonini wprowadził na rynek nową generację technicznie udoskonalonych kapsułek. Nowe kapsułki są idealnie dopasowane do poszczególnych systemów ekspresów i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy. Są one lepsze i tańsze!
Nowe kapsułki nie wymagają pakowania w hermetycznie zamknięte torebki, aby dodatkowo zabezpieczyć kawę, jak to było robione wcześniej. Obecnie tlen jest wprowadzany do kapsułek i hermetycznie w nich zamykany. Pozwala to na zastosowanie mniejszych i bardziej jednorodnych opakowań w porównaniu z poprzednimi, obniżając koszt transportu kapsułek. Większa automatyzacja produkcji kapsułek i ich opakowań umożliwiła producentowi (i równocześnie nam) sprzedaż kapsułek po niższych cenach.
Kawa w kapsułkach Caffe Tiziano Bonini wywodzi się z włoskiej tradycji przygotowywania mieszanek kaw o wyjątkowych walorach smakowych i aromacie. Powstają one ze starannie wyselekcjonowanych ziaren i ich palenia według sprawdzonych i wciąż udoskonalanych receptur. O idealne proporcje arabika i robusta i ich optymalne geograficzne pochodzenie dbają wyszkoleni profesjonaliści. Ich starania dają w efekcie kawę doskonale zrównoważoną, nie za gorzką i nie za kwaśną, esencjonalną i aromatyczną o optymalnej intensywności z dużą ilością pianki. Tak przygotowane mieszanki kaw po ich zmieleniu są hermetycznie zamykane w wysokiej jakości plastikowych kapsułkach nowej generacji, aby zachowały jak najdłużej swoją świeżość, dobry smak i aromat.
Producent oferuje mieszanki kawy o bardzo zróżnicowanej charakterystyce i stara się rozszerzać asortyment mieszanek dla poszczególnych systemów ekspresów. Przywiązuje on dużo wagi do ciągłego poprawiania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.
Świeżość i wysoka jakość kaw oraz kompatybilność kapsułek z różnymi systemami ekspresów są gwarantowane przez ich włoskiego producenta.
W naszym sklepie można kupić kapsułki kompatybilne z systemami ekspresów wspomnianych poniżej.
Kapsułki kompatybilne z systemem Caffitaly*/Tchibo Cafissimo* pasują również do ekspresów typu K-Fee* oraz Starbucks* Verismo*. Producent Caffe Tiziano Bonini wprowadził na rynek kapsułki z 6 mieszankami kawy klasycznej o zróżnicowanej charakterystyce pasujących do tych systemów. Kapsułki do Caffitaly*/Tchibo Cafissimo* przedajemy w 3 rodzajach opakowań po 240, 120 i 10 kapsułek (kolejność według ceny za kapsułkę od najmniejszej do największej).
Opakowania z 10 kapsułkami to atrakcyjne małe pudelka. Opakowanie zbiorcze producenta zawiera 12 pudełek z 10 kapsułkami. Przy zamówieniu 240 kapsułek, kiedy to cena za 1 kapsułkę jest najniższa, wysyłamy 2 opakowania zbiorcze producenta z 12 pudełkami po 10 kapsułek.
Na palecie, mieści się 108 opakowań zbiorczych producenta (17.280 kapsułek).
Do ekspresów Nescafe Dolce Gusto*, oferujemy kapsułki z 5 mieszankami włoskich kaw klasycznych o zróżnicowanej charakterystyce. Są one sprzedawane w 3 rodzajach opakowań po 200, 100 i 10 kapsułek (kolejność według ceny za kapsułkę od najmniejszej do największej).
Opakowania z 10 kapsułkami to atrakcyjne, miękkie torebki. Sprzedajemy również opakowania zbiorcze producenta z 10 torebkami po 10 sztuk. W tych opakowaniach zbiorczych, cena za kapsułkę jest trochę niższa niż w torebkach z 10 kapsułkami. Jeśli klientowi zależy na najniższej cenie za kapsułkę, polecamy zakup 200 kapsułek tej samej mieszanki. Pakujemy je wówczas łącząc 2 opakowania zbiorcze po 100 sztuk.
Na palecie, mieści się 96 opakowań zbiorczych producenta (9.600 kapsułek).
Kapsułki do ekspresów Nespresso* są idealnie dopasowane do wszystkich ekspresów tego systemu z wyjątkiem ekspresów typu Nespresso Business Solutions*, które są produkowane głównie dla biur i gastronomii. Ten ostatni typ ekspresów wymaga saszetek o zupełnie innym kształcie i wymiarach niż kapsułki oferowane w naszym sklepie.
Kapsułki do ekspresów Nespresso* oferujemy z 11 standardowymi mieszankami kaw klasycznych, 3 mieszankami kaw klasycznych edycji limitowanej i 10 mieszankami kaw smakowych (aromatyzowanych) o bardzo zróżnicowanej charakterystyce.
Są one sprzedawane w 3 rodzajach opakowań po 200, 100 i 10 kapsułek (kolejność według ceny za kapsułkę od najmniejszej do największej). Opakowania na 10 kapsułek to atrakcyjne i małe pudełeczka, wygodne zarówno w transporcie jak i do przechowywania.
W przypadku standardowych mieszanek kaw klasycznych, sprzedajemy również opakowania zbiorcze producenta z 20 pudełeczkami po 10 kapsułek z tą samą mieszanką kawy. Ponieważ 200 kapsułek z jedną mieszanką kawy to za dużo do jednorazowego zakupu dla wielu klientów, wprowadziliśmy również opakowania z 10 pudełeczkami po 10 kapsułek jako oddzielne produkty - zwykle wysyłamy je do klientów również w opakowaniach zbiorczych producenta (z wypełniaczem w wolnej przestrzeni).
W przypadku kaw z edycji limitowanej i kaw smakowych (aromatyzowanych), opakowania zbiorcze producenta zawierają 100 kapsułek z tą samą mieszanką kawy - 10 opakowań po 10 sztuk. Przy zamówieniu 200 kapsułek, wysyłamy 2 takie opakowania zbiorcze. W opakowaniach z 10 i 20 pudełeczkami po 10 kapsułek, nasze ceny za 1 kapsułkę są jeszcze niższe niż w przypadku mniejszej liczby pudełeczek z 10 kapsułkami.
Na palecie, mieści się 198 opakowań zbiorczych producenta standardowych mieszanek kawy klasycznej (39.600 kapsułek), 204 opakowań zbiorczych producenta mieszanek kawy klasycznej edycji limitowanej (20.400 kapsułek) lub 297 opakowań zbiorczych producenta mieszanek kawy smakowej (29.700 kapsułek).
Zapraszamy do zakupów!
¹Kapsułki do ekspresów typu Nespresso Business Solutions* są o innym kształcie (małe poduszeczki) niż do wszystkich innych typów ekspresów Nespresso (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki oferowane w naszym sklepie są kompatybilne ze wszystkimi typami ekspresów Nespresso* z wyjątkiem typu Nespresso Business Solutions*, które są produkowane głównie dla biur i gastronomii i które wymagają małych saszetek o zupełnie innym kształcie i wymiarach niż kapsułki oferowane w naszym sklepie (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej http://kapsulkakawy.pl/ zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Z maksymalnym rabatem cenowym (patrz Ceny).
Kawa na zimno
Cold Brew Coffee
Caffitaly*/Tchibo Cafissimo*
kawy klasyczne
 
Nescafe Dolce Gusto*
kawy klasyczne
 
Nespresso°*
kawy klasyczne
 
Nespresso°*
kawy smakowe
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienie od umowy
Reklamacja
Gwarancje
Kontakt
Copyright © 2018 kapsulkakawy.pl