Witamy w świecie wygody! pomoc@kapsulkakawy.pl  i  509 674 504+

W dniach 30 kwietnia - 04 maja zamówienia realizowane będą do godz. 12:00 w dni robocze.
Zamówienia zapłacone po godz. 12:00 realizowane będą następnego dnia roboczego.


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO*
 
COLD BREW COFFEE

Ceny kapsułek z kawami klasycznymi marki Nero Nobile - system Caffitaly*/Tchibo Cafissimo*
Ilość kapsułek w opakowaniu Wartość zamówienia - wysokość rabatu1 Cena za opakowanie Cena za kapsułkę
10 Od 494 zł - rabat 18% 8,61 zł 0,86 zł
Od 394 - 493,99 zł - rabat 12% 9,24 zł 0,92 zł
294 - 393,99 zł - rabat 6% 9,87 zł 0,99 zł
Poniżej 294 zł 10,50 zł 1,05 zł

1 UWAGA: Opłata za zamówienie zostanie obniżona o wielkość rabatu dopiero w czasie zamawiania po wpisaniu kodu rabatowego "18", "12" lub "6" (bez cudzysłowu) i naciśnięciu UŻYJ.

Porównanie kaw klasycznych marki Nero Nobile - systemy Caffitaly*/Tchibo Cafissimo*
Wybierz

kawę poniżej

Intensywność1 Aromat1 Konsystencja1 Palenie1 Skład1 Kraje pochodzenia
INTENSO
- intensywna
30% arabica
i 70% robusta
Brazylia, Kongo,
Meksyk i Uganda
QUALITA ORO
- złota jakość

10% arabica
i 90% robusta

Gwatemala,
Indie i Pakistan

ARABICA

100% arabica

Brazylia, Gwatemala,
Kolumbia, Meksyk i Nikaragua

CLASSICO
- klasyczna
50% arabica
i 50% robusta
Indie, Pakistan
i Wietnam

Patrz Częste pytania i odpowiedzi.

Co jest wyjątkowe w naszych kapsułkach kaw klasycznych
marki Nero Nobile do systemu ekspresów Caffitaly*/Tchibo Cafissimo*?

Oferujemy kapsułki nowej generacji do ekspresów Caffitaly*/Tchibo Cafissimo* z 4 mieszankami włoskich kaw klasycznych o zróżnicowanej charakterystyce (patrz tabelka powyżej). Można je podzielić na:
-  bardzo intensywne (INTENSO – intensywna i QUALITA ORO - złota jakość) i
-  średnio intensywne (ARABICA i CLASSICO - klasyczna).

Jedna mieszanka kawy to 100% arabica, a pozostałe mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. Kontynenty, z których pochodzą ziarna to Afryka, Azja i Ameryka Południowa i Środkowa.

Ziarna mieszanki kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na smak, intensywność, konsystencję i aromat kawy. Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego poprawiania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.

Kapsułki są pakowane po 10 w atrakcyjne małe pudełeczka (około 9,5 x 7,5 x 11 cm), wygodne zarówno w transporcie jak i do przechowywania. Zachęcamy do zakupu 10 pudełeczek. W tym wypadku, będziemy starali się wysyłać całe opakowania zbiorcze od producenta (około 9,5 x 39 x 23 cm) z 10 pudełeczkami. Na 1 palecie, można zmieścić aż 210 takich opakowań zbiorczych (21000 kapsułek). Pozwala to na znaczne obniżenie kosztu transportu za jedną kapsułkę kawy w stosunku do kosztów w przypadku poprzedniej generacji kapsułek.

Wprowadziliśmy atrakcyjne rabaty (6%, 12% i 18%) przy zamówieniach o wartości (i) między 294 a 393,99 zł, (ii) 394 a 493,99 zł i (iii) powyżej 494 zł, aby zaoferować niższe ceny klientom zamawiającym więcej kapsułek. Rabaty te stosują się do wartości całych zamówień bez względu na wybór poszczególnych produktów.

Kapsułki marki Nero Nobile są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Tchibo Cafissimo*, Caffitaly*, K-Fee* oraz Starbucks* Verismo*. Pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zapraszamy do zakupów!

¹Kapsułki do ekspresów typu Nespresso Business Solutions* są o innym kształcie (małe poduszeczki) niż do wszystkich innych typów ekspresów Nespresso (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki oferowane w naszym sklepie są kompatybilne ze wszystkimi typami ekspresów Nespresso* z wyjątkiem typu Nespresso Business Solutions*, które są produkowane głównie dla biur i gastronomii i które wymagają małych saszetek o zupełnie innym kształcie i wymiarach niż kapsułki oferowane w naszym sklepie (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Z maksymalnym rabatem cenowym (patrz Ceny).
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienie od umowy
Reklamacja
Gwarancje
Kontakty
Copyright © 2018 kapsulkakawy.pl