Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Co jest wyjątkowe w naszych kapsułkach kaw klasycznych
marki Best Espresso do systemu ekspresów Caffitaly*/Tchibo Cafissimo*?x

Kawy w kapsułkach marki Best Espresso cieszą się dużym powodzeniem szczególnie u klientów unikających kwasowości i preferujących subtelną goryczkę w kawie. Ziarna większości z nich są mocniej palone w porównaniu do kaw innych marek dostępnych w naszym sklepie.   
Oferujemy produkty marki Best Espresso, kompatybilne z ekspresami systemu Caffitaly*/Tchibo Cafissimo*. Są to 4 mieszanki włoskich kaw klasycznych o zróżnicowanej charakterystyce, 2 napoje mleczno-kawowe i 1 napój niezawierający kawy. Pakowane są w ekonomiczne, miękkie torebki zawierające 10 kapsułek.
Jedna z kaw zawiera tylko ziarna arabica (100%), 2 tylko robusta (100%). Czwarta mieszanka ma względną zawartość arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Azji.
Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia i sposób mielenia też się różnią. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze, grubiej lub drobniej zmielone. Wpływa to na intensywność, konsystencję i aromat oraz kwasowość i goryczkę kawy.
Mieszanki standardowe
Oferowane przez nas standardowe mieszanki kaw klasycznych Best Espresso można podzielić na:
średnio intensywne (ARABICA i DECAFFEINATO - bezkofeinowa).
(Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.)
Napoje mleczne
Zachęcamy do spróbowania kapsułek z napojami mleczno-kawowymi i mlecznymi. Dzięki nim można w jednej chwili przygotować czekoladowe cappuccino - MOKACCINO, CORTADO z delikatną pianką – latynoamerykańską wersję kawy z mlekiem, lub gorącą czekoladę (CIOCCOLATA). Świetnie sprawdzają się również w formie deseru, podane np. z lodami, słodką posypką bądź bitą śmietaną.
Kapsułki marki Best Espresso są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Caffitaly*/Tchibo Cafissimo* i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.
Zapraszamy do zakupów!
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO