Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Tradycja i pasja
Firma Caffe Bonini ma siedzibę we Florencji, w rejonie malowniczej Toskanii we Włoszech. Jej fabryka i magazyny znajdują się w San Martino Rio w pobliżu Reggio Emilia (między Modeną a Parmą). Firma ta kontynuuje włoską tradycję, zachowując najwyższe standardy w procesie produkcji kawy. Kawa od dawna jest pasją właścicieli firmy. Ich osobiste zaangażowanie we wszystkich etapach przetwarzania, zapewnia produkty wysokiej jakości, spełniające wszystkie nasze kryteria (włączając kompatybilność kapsułek).
Sztuka doboru i palenia mieszanek kaw
Firma Caffe Bonini jest właścicielem marki Caffe Tiziano Bonini. Doskonałe mieszanki kaw tej marki są wynikiem łączenia najlepszych jakościowo ziaren kawy gatunków arabica i robusta z różnych regionów geograficznych i palenia ich zgodnie z tradycyjnymi, ale ciągle udoskonalanymi recepturami. Sztuka łączenia różnych gatunków kawy została doprowadzona przez Caffe Bonini do perfekcji poprzez wykorzystanie słodyczy, aromatu i owocowych nut arabika oraz zdecydowanego smaku robusta z wyraźną goryczką. Ten ostatni gatunek kawy daje również tak charakterystyczną, wizualnie atrakcyjną, gęstą piankę na powierzchni espresso.
Pozycja na rynku
Dzięki walorom smakowym, konsystencji i aromatowi, kawy marki Caffe Tiziano Bonini są preferowane przez wielu Klientów we Włoszech i innych krajach. Aby sprostać zapotrzebowaniu, Caffe Bonini nie tylko znacznie zwiększyło swoje możliwości produkcyjne, ale również zorganizowało sieć dystrybucji, do której włączyło własne sklepy. Obecnie produkty marki Caffe Tiziano Bonini sprzedawane są w około 30 krajach Europy, jak również na Bliskim Wschodzie (np. w Izraelu) i w Azji (np. Japonii). Wkrótce ich produkty będą eksportowane także do Ameryki Północnej i Południowej. Przewidziane jest również otwarcie sieci kawiarni tej marki.
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO