Caffe Bonini
 
Tradycja i pasja
 
Firma Caffe Bonini ma siedzibę we Florencji, w rejonie malowniczej Toskanii we Włoszech. Jej fabryka i magazyny znajdują się w San Martino Rio w pobliżu Reggio Emilia (między Modeną a Parmą). Firma ta kontynuuje włoską tradycję, zachowując najwyższe standardy w procesie produkcji kawy. Kawa od dawna jest pasją właścicieli firmy. Ich osobiste zaangażowanie we wszystkich etapach przetwarzania, zapewnia produkty wysokiej jakości, spełniające wszystkie nasze kryteria (włączając kompatybilność kapsułek).
 
Sztuka doboru i palenia mieszanek kaw
 
Firma Caffe Bonini jest właścicielem marki Caffe Tiziano Bonini. Doskonałe mieszanki kaw tej marki są wynikiem łączenia najlepszych jakościowo ziaren kawy gatunków arabica i robusta z różnych regionów geograficznych i palenia ich zgodnie z tradycyjnymi, ale ciągle udoskonalanymi recepturami. Sztuka łączenia różnych gatunków kawy została doprowadzona przez Caffe Bonini do perfekcji poprzez wykorzystanie słodyczy, aromatu i owocowych nut arabika oraz zdecydowanego smaku robusta z wyraźną goryczką. Ten ostatni gatunek kawy daje również tak charakterystyczną, wizualnie atrakcyjną, gęstą piankę na powierzchni espresso.
 
Pozycja na rynku
 
Dzięki walorom smakowym, konsystencji i aromatowi, kawy marki Caffe Tiziano Bonini są preferowane przez wielu Klientów we Włoszech i innych krajach. Aby sprostać zapotrzebowaniu, Caffe Bonini nie tylko znacznie zwiększyło swoje możliwości produkcyjne, ale również zorganizowało sieć dystrybucji, do której włączyło własne sklepy. Obecnie produkty marki Caffe Tiziano Bonini sprzedawane są w około 30 krajach Europy, jak również na Bliskim Wschodzie (np. w Izraelu) i w Azji (np. Japonii). Wkrótce ich produkty będą eksportowane także do Ameryki Północnej i Południowej. Przewidziane jest również otwarcie sieci kawiarni tej marki.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl