Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

Zamówienia realizujemy bez opóźnień, stosując się do aktualnych zaleceń sanitarnych.


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Dynamiczny rozwój
Marka Best Espresso należy do włoskiej firmy Best Espresso Spa, której siedziba mieści się w malowniczej Torreglii, w regionie weneckim, niedaleko Padwy. Firma ta została założona w 2010 r. przez wysokiej klasy specjalistów, mających wieloletnie doświadczenie w produkcji i wprowadzaniu na rynek kapsułek kompatybilnych m.in. z Nespresso*, Nescafe Dolce Gusto* i Caffitaly*. Opracowywanie nowych koncepcji i dążenie do perfekcji w zakresie idealnej zgodności z dostępnymi na rynku systemami sprawiło, że Best Espresso w bardzo krótkim czasie ugruntowało swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Firma obecnie zatrudnia 65 pracowników, przetwarza 85000 kg kawy miesięcznie i produkuje 2150 kapsułek kawy na minutę. A dzięki nowym patentom i elastycznym strategiom rynkowym, liczby te wciąż rosną.
Owocna współpraca
W 2016 r., w celu uzyskania jeszcze większej kontroli nad całym łańcuchem produkcyjnym, Best Espresso Spa przejęła palarnię kawy Marzotto Srl. Jest to firma z wieloletnią tradycją, która powstała w latach 70. jako palarnia, wchłaniając wkrótce potem Puerto Rico Coffee, kolejną historyczną firmę działającą w sektorze kawy od 1933 r. Proces produkcji w Best Espresso rozpoczyna się tak naprawdę od uprawy, poprzez import, obróbkę surowca, aż po pakowanie i dystrybucję na rynku. Wszystkie mieszanki kaw powstające w palarni są starannie dobierane i badane przez najlepszych ekspertów, którzy stale monitorują plantacje w krajach uprawiających kawowce. Doskonałe ziarna importowane są bezpośrednio m.in. z Brazylii, Etiopii, Jamajki czy Angoli. Wszystkie kawy są wypalane i przygotowywane we Włoszech. Współpraca i wielkie zaangażowanie ze strony każdego pracownika Best Espresso i Marzotto jest kluczowe w tym procesie. Połączenie dynamizmu i inicjatywy Best z tradycją Marzotto, zaowocowało wspaniałym efektem końcowym: jednym z najlepszych producentów kompatybilnych kapsułek z kawą we Włoszech i na świecie.
Ambitne cele
Wysoka jakość produktów, osiągnięta dzięki uważnemu śledzeniu każdego etapu łańcucha produkcyjnego i inwestowaniu w modernizację maszyn, to recepta na sukces Best Espresso. Ale producent stawia sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. Współpracując z wieloma firmami inżynierskimi, dąży do zdobywania coraz to nowszych certyfikatów, potwierdzających doskonałą jakość produktów. Dotychczas otrzymał już certyfikaty:
- FDA odnoszący się do pakowania żywności, który pozwala na sprzedaż jego produktów na całym świecie,
- Bios dla żywności ekologicznej, dzięki któremu może poszerzyć asortyment dla najbardziej wymagających klientów,
- certyfikat koszerności - dowód spełnienia wymagań koszernej żywności (zgodnej z zasadami Tory) i
- ISO 9001 – międzynarodową normę zarządzania systemem jakości.
Ale głównym celem Best Espresso jest uzyskanie wysokiej jakości za przystępną cenę oraz udana komunikacja z konsumentami. Firma stara się przekazywać swoje pozytywne emocje w produktach, które tworzy. Chce, by kosztując kawy, klient poczuł entuzjazm do pracy, wytrwałość w wyborze surowca, troskę i pasję ludzi zaangażowanych w proces produkcji. Krótko mówiąc, pozytywne doświadczenie, które można pokochać.
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO