Best Espresso S.p.A. i Marzotto S.r.l.

Dynamiczny rozwój

Firma Best Espresso S.p.A., której siedziba mieści się w malowniczej Torreglii, w regionie weneckim, została założona w 2010 r. Sześć lat później rozpoczęła ścisłą współpracę z palarnią kawy Marzotto S.r.l. Początki tej palarni sięgają okresu powojennego. Wkrótce po rozpoczęciu działalności, wchłonęła ona Portorico - historyczną firmę, działającą w sektorze kawy od 1933 r. Best Espresso i Marzotto to zespół wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki nowym patentom i elastycznym strategiom rynkowym, Best Espresso S.p.A. nieustannie się rozwija zatrudniając coraz większą liczbę pracowników i dynamicznie zwiększając produkcję.

Owocna współpraca

Rok 2016, kiedy Best Espresso i Marzotto połączyły swoje siły, był kluczowy do uzyskania pełnej kontroli nad całym łańcuchem produkcyjnym. Przez lata palarnia Marzotto S.r.l. osiągnęła wysoki standard zarówno pod względem jakości produktu, jak i zdolności produkcyjnej. Kontrola jakości odbywa się bezpośrednio na plantacjach, w krajach pochodzenia, a mieszanki kaw są dokładnie badane i wybierane przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów. Ziarna importowane są bezpośrednio, m.in. z Brazylii, Etiopii, Jamajki czy Angoli.

Ambitne cele

Recepta na sukces Best Espresso i Marzotto to wysoka jakość produktów, osiągnięta dzięki uważnemu śledzeniu każdego etapu łańcucha produkcyjnego i inwestowaniu w modernizację maszyn. Dążą również do zdobywania coraz nowszych certyfikatów, potwierdzających doskonałą jakość produktów. Dotychczas otrzymały już certyfikaty:

Bios dla żywności ekologicznej, dzięki któremu mogą poszerzyć asortyment dla najbardziej wymagających klientów,

• certyfikat koszerności - dowód spełnienia wymagań koszernej żywności (zgodnej z zasadami Tory) i
• ISO 9001 – międzynarodową normę zarządzania systemem jakości.
Głównym celem jest jednak uzyskanie wysokiej jakości za przystępną cenę oraz udana komunikacja z konsumentami. Zadowolenie klienta, który kosztując kawy czuje pasję ludzi zaangażowanych w proces produkcji, to wartość, na którą warto pracować.
   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl