Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Dynamiczny rozwój
Firma Best Espresso S.p.A., której siedziba mieści się w malowniczej Torreglii, w regionie weneckim, została założona w 2010 r. Sześć lat później rozpoczęła ścisłą współpracę z palarnią kawy Marzotto S.r.l. Początki tej palarni sięgają okresu powojennego. Wkrótce po rozpoczęciu działalności, wchłonęła ona Portorico - historyczną firmę, działającą w sektorze kawy od 1933 r. Best Espresso i Marzotto to zespół wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach. Z jednej strony posiadają duże doświadczenie w produkcji i wprowadzaniu na rynek kawy w kapsułkach kompatybilnych z popularnymi systemami ekspresów, a z drugiej strony ogromną wiedzę o tradycyjnym wypalaniu ziaren. Dzięki nowym patentom i elastycznym strategiom rynkowym, Best Espresso S.p.A. nieustannie się rozwija zatrudniając coraz większą liczbę pracowników i dynamicznie zwiększając produkcję.
Owocna współpraca
Rok 2016, kiedy Best Espresso i Marzotto połączyły swoje siły, był kluczowy do uzyskania pełnej kontroli nad całym łańcuchem produkcyjnym. Przez lata palarnia Marzotto S.r.l. osiągnęła wysoki standard zarówno pod względem jakości produktu, jak i zdolności produkcyjnej. Kontrola jakości odbywa się bezpośrednio na plantacjach, w krajach pochodzenia, a mieszanki kaw są dokładnie badane i wybierane przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów. Ziarna importowane są bezpośrednio, m.in. z Brazylii, Etiopii, Jamajki czy Angoli.

Współpraca i duże zaangażowanie ze strony każdego pracownika Best Espresso i Marzotto to fundament całego procesu produkcji. Dynamizm i inicjatywa Best oraz tradycja Marzotto, to idealne połączenie, docenianej przez konsumentów zarówno we Włoszech jak i poza ich granicą.

Ambitne cele
Wysoka jakość produktów, osiągnięta dzięki uważnemu śledzeniu każdego etapu łańcucha produkcyjnego i inwestowaniu w modernizację maszyn, to recepta na sukces Best Espresso. Ale producent stawia sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. Współpracując z wieloma firmami inżynierskimi, dąży do zdobywania coraz to nowszych certyfikatów, potwierdzających doskonałą jakość produktów. Dotychczas otrzymał już certyfikaty:
- FDA odnoszący się do pakowania żywności, który pozwala na sprzedaż jego produktów na całym świecie,
- Bios dla żywności ekologicznej, dzięki któremu może poszerzyć asortyment dla najbardziej wymagających klientów,
- certyfikat koszerności - dowód spełnienia wymagań koszernej żywności (zgodnej z zasadami Tory) i
- ISO 9001 – międzynarodową normę zarządzania systemem jakości.
Lecz głównym celem Best Espresso jest uzyskanie wysokiej jakości za przystępną cenę oraz udana komunikacja z konsumentami. Zadowolenie klienta, który kosztując kawy czuje pasję ludzi zaangażowanych w proces produkcji, to wartość, na którą warto pracować.
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO