Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Tradycja kultywowana od ponad 150 lat, wiedza i rozwój
Palarnia kawy Barbera, została założona przez Domenico Barbera w 1870 r., w Mesynie na Sycylii. Przez sześć pokoleń rodzina Barbera umacniała pozycję firmy na rynku włoskim i światowym, opierając swoją filozofię biznesową na tradycji, rzetelnej wiedzy oraz szacunku do ludzi i ekosystemu. Trzymając się tych zasad, firma Barbera 1870 S.p.A., właściciel marki B Caffe dal 1870, nieustannie poszerza i udoskonala swoją ofertę. Obecnie obejmuje ona kilka linii produktów, w tym kawy certyfikowane, ziarniste, mielone, kawy w kapsułkach, a także designerskie filiżanki i upominki oraz ekspresy do kawy. Firma należy do SCA (Stowarzyszenia Kaw Najwyższej Jakości) i oferuje klientom całą swoją wiedzę i doświadczenie w sektorze kawy, organizując szkolenia, a także wycieczki z przewodnikiem po fabryce. Oprócz tego, sukcesywnie potwierdza jakość swoich produktów różnego rodzaju certyfikatami branżowymi, w tym: CSC, EU ORGANIC, OK COMPOST TUV, ISO 9001, ISO 22000 i ISO 14001.
Troska o środowisko i społeczeństwo
Firma Barbera 1870 strategię swojej marki opiera na zrównoważonym modelu biznesowym. Minimalizuje szkodliwy wpływ produkcji na środowisko, inwestując w innowacyjne rozwiązania, a równocześnie działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej i etyki biznesowej.
Działania wspierające ekologię:
przeprowadzanie badań nad biodegradowalnością,
stosowanie opakowań biodegradowalnych i nadających się do recyklingu,
kontrola emisji szkodliwych substancji,
wdrożenie systemu kontroli zarządzania środowiskowego, zgodnego z normą ISO 14001,
uzyskanie certyfikatów zgodności z procesami produkcji ekologicznej i
minimalizacja zużycia energii dzięki systemowi solarnemu.
Praktyki prospołeczne i etyka biznesu:
promowanie szkoleń zawodowych we współpracy z Włoskim Stowarzyszeniem na rzecz Reintegracji Społecznej (CIRS) i Ministerstwem Edukacji,
wspieranie krajów pochodzenia kawy, poprzez realizację projektów społecznych i
przestrzeganie zasad sprawiedliwego handlu – fair trade.
Sekret wyjątkowej receptury
Ziarna mieszanek komponowane są w przemyślany sposób, znany wyłącznie rodzinie Barbera. Chodzi o to, żeby efekt końcowy był niepowtarzalny. Wypracowane przez lata metody selekcji i palenia kawy, owocują wyjątkowym poziomem świeżości i głębi smaku. W firmie Barbera 1870 selekcjonuje się ziarna bezpośrednio u plantatorów, by zoptymalizować jakość mieszanek. Plantacje są regularnie kontrolowane, a pojedyncze partie kawy wielokrotnie degustowane, aby sprawdzić stabilność i właściwości fizykochemiczne każdego ziarna. W firmowym laboratorium Badań i Rozwoju wszystkie kawy są jeszcze raz badane i analizowane. Następnie ziarna są poddawane powolnemu paleniu, w trakcie którego tracą na wadze, zwiększają objętość, uwalniają nuty aromatyczne i zmieniają kolor. Doświadczenie, pasja, dbałość o szczegóły i poświęcenie łączą się w starych i nowych recepturach, czyniąc mieszanki Barbera nie do podrobienia.
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO