Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: B Caffe - 150 lat palarni Barbera i Spetema - najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Największy producent kawy na Półwyspie Bałkańskim
Balkam Group Sp. z o.o., będąca właścicielem marki Spetema Caffe, powstała w 1994 r. Fabryka i główne centrum logistyczne znajdują się w mieście Bozhurishte, w bliskim sąsiedztwie siedziby firmy w stolicy Bułgarii - Sofii. Spółka może się pochwalić największymi mocami przerobowymi w Europie Południowo-Wschodniej. Jest w stanie całkowicie zaspokoić popyt na kawę w kraju i nieustannie poszerzać granice dystrybucji. Posiada jedyną na Półwyspie Bałkańskim, tak nowoczesną i w pełni zautomatyzowaną fabrykę. Zdolność produkcyjna wynosi 4 tony na godzinę, czyli ponad 1400 ton miesięcznie. Podstawowa działalność spółki obejmuje:
import i wypalanie surowej kawy zielonej,
sprzedaż palonej kawy ziarnistej, mielonej i kawy w kapsułkach i
dystrybucję produktów szybkozbywalnych.
Oprócz marki Spetema, Balkam Group oferuje inne własne serie produktów kawowych, obejmujących różne segmenty cenowe, np. LaVista, SantosCafé, Napoli, BalkamVending, Brazil selection. Jest również jedynym bułgarskim certyfikowanym producentem kawy BIO. Zajmuje się także importem i dystrybucją wysokiej klasy ekspresów i urządzeń kawowych. Starannie dobiera partnerów, z którymi współpracuje i których jest wyłącznym przedstawicielem w kraju. Ponadto uczestniczy w promocji i rozwoju wielu wyspecjalizowanych kawiarni, w których znajdziemy ponad 29 gatunków kaw pochodzących z całego świata.
Silna pozycja na rynku krajowym i międzynarodowym
Balkam Group dostarcza kawę na rynek krajowy i międzynarodowy nakładem 5-6 tys. ton rocznie. Posiada wyspecjalizowany dział traidingu, który działa na giełdach w Londynie i Nowym Jorku. Jego główne zadania to zakup surowej kawy, analiza trendów rynkowych oraz prognozowanie i planowanie dostaw. Konsekwencja w dobrze produktów, tradycyjne receptury i wysoka jakość sprawiają, że firma z powodzeniem ugruntowuje swoją obecność na świecie. Od ponad 20 lat buduje swoją reputację wśród klientów, na pierwszym miejscu stawiając profesjonalizm i innowacyjność. W 2000 r. stała się członkiem i krajowym przedstawicielem Europejskiego Stowarzyszenia Kaw Najwyższej Jakości (Speciality Coffee Association of Europe).
Aktualnie Balkam Group importuje ponad 40 gatunków surowej kawy z całego świata, co jest kluczowe dla zaspokojenia szerokiej gamy preferencji konsumentów.
Nowoczesne technologie i wysokiej klasy sprzęt
Zaawansowany technologicznie sprzęt i surowe normy produkcyjne gwarantują doskonałą jakość produktów. Ogromne możliwości fabryki i wyspecjalizowany personel pozwalają na spełnienie wymagań dotyczących palenia kawy i ścisłe przestrzeganie tradycyjnych receptur każdej mieszanki. Dostarczony przez niemiecką firmę Probat najnowocześniejszy sprzęt oraz pokaźne zasoby produkcyjne zapewniają możliwość wypalania, pakowania i sprzedaży kawy spełniającej międzynarodowe wymagania i standardy.  Obróbka kawy jest zautomatyzowana i kontrolowana komputerowo na wszystkich etapach produkcji, co jest gwarancją wysokiej jakości i niezmienności smaku.
Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w Bułgarii, Balkam Group posiada Dział Badań i Rozwoju. Eksperci tego laboratorium posiadają rozległą wiedzę na temat kawy, a przede wszystkim są wielkimi miłośnikami tego napoju. Nieustannie monitorują jakość i konsystencję ziaren kawy, kupowanych w różnych regionach, wybierają najlepszy sposób parzenia, a także stale opracowują nowe mieszanki, aby stworzyć perfekcyjny profil smakowy kawy. Doświadczeni bariści prowadzą tu również profesjonalne szkolenia dla pracowników, klientów i personelu. Starają się promować nowe techniki basistów i wdrażać najnowsze trendy w kulturze kawowej.
UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO