Global Coffee Industries S.A.

 

Cele i ambicje

Global Coffee Industries (C.I.F. A90352329), mająca swoją siedzibę w Sewilli, na południu Hiszpanii, to jedna z największych palarni kawy w Europie. Współpracuje z wieloma mniejszymi palarniami, m. in. Origenes del Cafe. Swoją pozycję na rynku kawowym umacnia od ponad 125 lat, dzieląc się ze swoimi partnerami biznesowymi doświadczeniem, pasją i dążeniem do doskonałości. Priorytetem firmy jest jakość produktu, dlatego wybiera dostawców, którzy gwarantują maksymalną dbałość o zbiory i transport, utrzymując optymalną świeżość ziaren. Produkcja kaw najwyższej jakości i osiągnięcie statusu najbardziej wydajnej palarni kawy to największa ambicja Global Coffee Industries. Na chwilę obecną zdolność produkcyjna jej fabryki w Sewilli sięga 650.000 kg kawy rocznie.
Oficjalne certyfikaty
Global Coffee Industries uzyskała najważniejsze międzynarodowe certyfikaty jakości, w tym IFS Food odnoszący się do standardów bezpieczeństwa żywności oraz jakości produktów i procesu produkcji. Nieustannie stara się doskonalić wszystkie obszary działania firmy, aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania swoich klientów. W ostatnich latach zyskuje coraz wyższe oceny podczas audytów IFS. Certyfikaty Global Coffee Industries:

 

 

Odpowiedzialność społeczna i ekologia

Ważnym aspektem działalności firmy jest pomoc potrzebującym społecznościom w Afryce. Oferuje np. pomoc finansową dla szkół i system nawadniania zasilany energią słoneczną. Global Coffee Industries jest również pierwszą firmą w Hiszpanii, która podpisała umowę na uzyskanie certyfikatu neutralności klimatycznej. Aby zmniejszyć całkowite zużycie energii, stosuje panele słoneczne, a opakowania produktów wykonuje z wysokiej jakości surowców, nadających się do recyklingu. Posiada także ekologiczną fabrykę w Terragonie, w której produkuje tylko kawy organiczne, wykorzystując biomasę jako paliwo.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl