KAPSUŁKI JUŻ OD 0,65 ZŁ • KAWA ZIARNISTA OD 29,99 ZŁ / 1 KG

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

NOWOŚĆ!

Jeszcze niższe ceny za kapsułkę w zestawach XXL jednostkowych produktów → Sprawdź porównanie cen.

Uwaga: Do zestawów nie stosują się ilościowe rabaty podane  na stronie https://kapsulkakawy.pl/strona/rabaty.

Zestawy XXL do Tchibo*

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

1 Patrz Pomoc.
2 Skalę intensywności i konsystencji mieszanek marki Best Espresso podajemy na podstawie skali od 1 do 5, stosowanej przez producenta.

Oferujemy ekonomiczne zestawy kapsułek do systemu Tchibo Cafissimo*.

pokaż więcej

Mieszanki kaw marki Best Espresso - ARABICA, CREMOSO i INTENSO połączyliśmy w zestawy po 150 kapsułek. To idealne rozwiązanie dla oszczędnych, ponieważ cena za kapsułkę w tych zestawach jest niższa niż przy zakupie pojedynczych opakowań.

Kawy w kapsułkach marki Best Espresso cieszą się dużym powodzeniem szczególnie u klientów unikających kwasowości i preferujących subtelną goryczkę w kawie. Ziarna większości z nich są mocniej palone w porównaniu do kaw innych marek dostępnych w naszym sklepie.

Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia i sposób mielenia też się różnią. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze, grubiej lub drobniej zmielone. Wpływa to na intensywność, konsystencję i aromat oraz kwasowość i goryczkę kawy.

Kapsułki marki Best Espresso są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Tchibo Cafissimo* i  Caffitaly*. Pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium