KAPSUŁKI JUŻ OD 0,62 ZŁ - OFERTA SPECJALNA! • KAWA ZIARNISTA OD 24,99 ZŁ / 0,5 KG

NOWOŚĆ!

Jeszcze niższe ceny za kapsułkę w zestawach XXL jednostkowych produktów → Sprawdź porównanie cen. Zestawy kapsułek do Tchibo Cafissimo* ułożone są od najniższej ceny za pojedynczą kapsułkę z kawą. To się opłaca!

Uwaga: Do zestawów nie stosują się ilościowe rabaty podane na stronie https://kapsulkakawy.pl/strona/rabaty.

Zestawy XXL do Tchibo*

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

 

 

1 Patrz Pomoc.
2 Skalę intensywności i konsystencji mieszanek marki Best Espresso podajemy na podstawie skali od 1 do 5, stosowanej przez producenta.

 

Oferujemy ekonomiczne zestawy kapsułek do systemu Tchibo Cafissimo*.

pokaż więcej

Kawy naszej własnej marki Kapsułka Kawy - GRAN CREMA i GRAN ESPRESSO oraz marki Best Espresso - ARABICA, CREMOSO i INTENSO połączyliśmy w zestawy odpowiednio po 80 i 150 kapsułek. To idealne rozwiązanie dla oszczędnych, ponieważ cena za kapsułkę w tych zestawach jest niższa niż przy zakupie pojedynczych opakowań.

Mieszanki kaw marki Kapsułka Kawy pochodzą z renomowanej włoskiej palarni, której produkty zdobyły uznanie konsumentów z całego świata. Doceniany jest w nich przede wszystkim niepowtarzalny smak i aromat prawdziwego neapolitańskiego espresso. Potwierdzeniem tego są liczne wyróżnienia zdobyte na międzynarodowych wystawach, m.in. kilkukrotny tytuł Kawy Roku. Więcej informacji w opisie producenta.

Kawy w kapsułkach marki Best Espresso cieszą się dużym powodzeniem szczególnie u klientów unikających kwasowości i preferujących subtelną goryczkę w kawie. Ziarna większości z nich są mocniej palone w porównaniu do kaw innych marek dostępnych w naszym sklepie.

Tabele powyżej przedstawiają parametry kaw danej marki. W zakładce Jak wybrać kawę znajdują się szczegółowe ich objaśnienia, a więcej ciekawych informacji na ich temat umieściliśmy na naszym blogu, w artykule "Kwasowość i goryczka - jak dobrać kawę do swoich preferencji?"

Wszystkie dostępne w naszym sklepie kapsułki z kawą są testowane przez nas pod kątem kompatybilności z ekspresami danego systemu. Kapsułki marki Best Espresso i Kapsułka Kawy wykazują idealnie dopasowanie do ekspresów Tchibo Cafissimo*, zachowując przy tym pełne walory smakowe i aromat kawy.

Klientów biznesowych, zamawiających hurtowe ilości kaw, zachęcamy do przejścia stronę Dla firm i kontaktu z nami w celu otrzymania specjalnych kodów rabatowych.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl