KAPSUŁKI JUŻ OD 0,65 ZŁ • KAWA ZIARNISTA OD 29,99 ZŁ / 1 KG

Opcje przeglądania

NOWOŚĆ!

Jeszcze niższe ceny za kapsułkę w zestawach XXL jednostkowych produktów → Sprawdź porównanie cen.

Uwaga: Do zestawów nie stosują się ilościowe rabaty podane  na stronie https://kapsulkakawy.pl/strona/rabaty.

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

 

 

Oferujemy ekonomiczne zestawy kapsułek do systemu Nespresso*.

pokaż więcej

Mieszanki kaw marki Covim - PREMIUM, BRIOSO i ARMONICO połączyliśmy w zestawy w różnych wariantach - od 120 do 600 kapsułek. To idealne rozwiązanie dla oszczędnych, ponieważ cena za kapsułkę w tych zestawach jest niższa niż przy zakupie pojedynczych opakowań.

Kawy marki Covim są przygotowywane według tradycyjnych włoskich metod. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji. Poddawane są one paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na intensywność, konsystencję i aromat oraz kwasowość i goryczkę kawy.

Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego ulepszania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.

W zakładce Jak wybrać kawę znajdują się szczegółowe objaśnienia wszystkich parametrów kaw, a więcej ciekawych informacji na ich temat umieściliśmy na naszym blogu, w artykule "Kwasowość i goryczka - jak dobrać kawę do swoich preferencji?"

Kapsułki z kawą marki Covim są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nespresso* i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zachęcamy do zapoznania się linią kapsułek aluminiowych tej marki. Kapsułki aluminiowe, w odróżnieniu od kapsułek plastikowych, w pełni nadają się do recyklingu, a ponadto jeszcze lepiej utrzymują świeżość kawy. 

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium