KAPSUŁKI JUŻ OD 0,79 ZŁ • KAWA ZIARNISTA OD 24,99 ZŁ / 0,5 KG

NOWOŚĆ!

Jeszcze niższe ceny za kapsułkę w zestawach XXL jednostkowych produktów → Sprawdź porównanie cen. Zestawy kapsułek do Nespresso* ułożyliśmy w kolejności od najniższej ceny za pojedynczą kapsułkę z kawą. To się opłaca!

Uwaga: Do zestawów nie stosują się ilościowe rabaty podane na stronie https://kapsulkakawy.pl/strona/rabaty.

Zestawy XXL do Nespresso*

  • nowość
  • nowość
Kapsułki do Nespresso* 10 szt. FORTE - Zestaw 20 opakowań - Caffe Bonini Kapsułki do Nespresso* 10 szt. FORTE - Zestaw 20 opakowań - Caffe Bonini
Producent: Caffe Bonini
Cena: 189,00 zł
( 1 szt. = 0,95 zł )
zobacz więcej
  • nowość
Kapsułki do Nespresso* 10 szt. CLASSICO - Zestaw 20 opakowań - Caffe Bonini Kapsułki do Nespresso* 10 szt. CLASSICO - Zestaw 20 opakowań - Caffe Bonini
Producent: Caffe Bonini
Cena: 189,00 zł
( 1 szt. = 0,95 zł )
zobacz więcej
  • nowość

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

 

 

Oferujemy ekonomiczne zestawy kapsułek do systemu Nespresso*.

pokaż więcej

Mieszanki kaw marek Covim, Caffe Tiziano Bonini i B Caffe dal 1870 połączyliśmy w zestawy w różnych wariantach - od 100 do 600 kapsułek. To idealne rozwiązanie dla oszczędnych, ponieważ cena za kapsułkę w tych zestawach jest niższa niż przy zakupie pojedynczych opakowań.

Tabele powyżej przedstawiają parametry kaw danej marki. W zakładce Jak wybrać kawę znajdują się szczegółowe ich objaśnienia, a więcej ciekawych informacji na ich temat umieściliśmy na naszym blogu, w artykule "Kwasowość i goryczka - jak dobrać kawę do swoich preferencji?"

Wszystkie dostępne w naszym sklepie kapsułki z kawą są testowane przez nas pod kątem kompatybilności z ekspresami danego systemu. Kapsułki marki Covim, Caffe Tiziano Bonini i B Caffe dal 1870 wykazują idealnie dopasowanie do ekspresów Nespresso*, zachowując przy tym pełne walory smakowe i aromat kawy.

Klientów biznesowych, zamawiających hurtowe ilości kaw, zachęcamy do przejścia stronę Dla firm i kontaktu z nami w celu otrzymania specjalnych kodów rabatowych.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl