KAPSUŁKI JUŻ OD 0,62 ZŁ - OFERTA SPECJALNA! • KAWA ZIARNISTA OD 24,99 ZŁ / 0,5 KG

NOWOŚĆ!

Jeszcze niższe ceny za kapsułkę w zestawach XXL jednostkowych produktów → Sprawdź porównanie cen. Zestawy kapsułek do Dolce Gusto* ułożyliśmy w kolejności od najniższej ceny za pojedynczą kapsułkę z kawą. To się opłaca!

Uwaga: Do zestawów nie stosują się ilościowe rabaty podane na stronie https://kapsulkakawy.pl/strona/rabaty.

Zestawy XXL do Dolce Gusto*

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

 

 

Oferujemy ekonomiczne zestawy kapsułek do systemu Dolce Gusto*.

pokaż więcej

Mieszanki kaw marki Covim - BRIOSO i ARMONICO połączyliśmy w zestawy w dwóch wariantach - po 128 i 360 kapsułek. To idealne rozwiązanie dla oszczędnych, ponieważ cena za kapsułkę w tych zestawach jest niższa niż przy zakupie pojedynczych opakowań.

Mieszanki marki Covim są przygotowywane według tradycyjnych włoskich metod. Są to mieszanki arabica i robusta w różnych proporcjach, co jest typowe dla włoskich kaw. Ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji. Poddawane są one paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na intensywność, konsystencję i aromat oraz kwasowość i goryczkę kawy.

Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego ulepszania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.

W zakładce Jak wybrać kawę znajdują się szczegółowe objaśnienia wszystkich parametrów kaw, a więcej ciekawych informacji na ich temat umieściliśmy na naszym blogu, w artykule "Kwasowość i goryczka - jak dobrać kawę do swoich preferencji?"

Kapsułki z kawą marki Covim są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Dolce Gusto* i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl