Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1 Patrz Pomoc.

Co jest wyjątkowe w naszych kapsułkach kaw klasycznych marki Caffe Tiziano Bonini do systemu ekspresów Nespresso°*?

pokaż więcej

Oferujemy produkty marki Caffe Tiziano Bonini, w pełni kompatybilne z ekspresami systemu Nespresso°*. Wśród nich znajdziemy:
9 mieszanek kaw w standardowych kapsułkach i
2 mieszanki kaw w kapsułkach biodegradowalnych.

Cztery z tych mieszanek kaw zawierają tylko ziarna arabica (100%), a pozostałe mieszanki mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.

Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na smak, intensywność, konsystencję i aromat kawy. Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego ulepszania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.

Kawy w kapsułkach biodegradowalnych

Przedstawiamy dwie wyjątkowe mieszanki kaw, sprzedawane w kapsułkach biodegradowalnych, w 100% nadających się na kompost. Należą do nich:
CREMOSO – kremowa i
PREZIOSO – szlachetna.

Są to mieszanki sporządzone ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kawy, pochodzących z cenionych na całym świecie plantacji. Szczególną zaletą tych kaw jest to, że pakowane są w kapsułki biodegradowalne, które w 100% nadają się na kompost. Łączą w sobie wyśmienity smak i troskę o środowisko.

Kawy w standardowych kapsułkach

Oferowane przez nas mieszanki standardowych kaw klasycznych można podzielić na:
bardzo intensywne (FORTE - mocna),
średnio intensywne (CORPOSO – esencjonalna, INTENSO – intensywna i RISTRETTO - skoncentrowana) i
lekko intensywne (CARIOCA – karioka, CLASSICO - klasyczna, LUNGO – długa, SETA - jedwabista i DECAFFEINATO - bezkofeinowa).

Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.

Włączają one:
bardzo tradycyjne kawy włoskie jak RISTRETTO - skoncentrowana,
typowe kawy włoskie jak CORPOSO – esencjonalna, FORTE - mocna i INTENSO – intensywna,
kawy, które można mniej utożsamiać z typowymi kawami włoskimi jak CARIOCA – karioka, CLASSICO - klasyczna, LUNGO – długa i SETA - jedwabista i
kawę DECAFFEINATO - bezkofeinowa.

Kapsułki marki Caffe Tiziano Bonini są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nespresso°*. Są to „samozabezpieczające” kapsułki nowej generacji, co oznacza, że nie wymagają dodatkowych hermetycznie zamkniętych torebek, a jednocześnie pozwalają w pełni zachować świeżość i aromat kawy nawet do 24 miesięcy.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl