Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

1 Patrz Pomoc.
2 Intensywność mieszanek marki Nero Nobile jest oszacowana przez nasz sklep w skali od 1 do 10 (tak jak w przypadku innych naszych marek) na podstawie skali od 1 do 13, stosowanej przez producenta.

Co jest wyjątkowe w naszych kawach w kapsułkach do systemu Tchibo Cafissimo* marki Nero Nobile?

pokaż więcej

Oferujemy kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo* z 4 mieszankami włoskich kaw klasycznych o zróżnicowanej charakterystyce. Można je podzielić na:
 bardzo intensywne (INTENSO – intensywna i QUALITA ORO - złota jakość) i
 średnio intensywne (ARABICA i CLASSICO - klasyczna).
Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.

Jedna z tych mieszanek kaw jest przygotowana tylko z ziaren arabica (100%). Pozostałe mieszanki mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.

Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na smak, intensywność, konsystencję i aromat kawy. Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego ulepszania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.

Kapsułki marki Nero Nobile są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Tchibo Cafissimo*, Caffitaly*, K-Fee* oraz Starbucks* Verismo*. Pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium