Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

1 Patrz Pomoc.
2 Intensywność mieszanek marki Nero Nobile jest oszacowana przez nasz sklep w skali od 1 do 10 (tak jak w przypadku innych naszych marek) na podstawie skali od 1 do 13, stosowanej przez producenta.

Co jest wyjątkowe w naszych kawach i innych napojach w kapsułkach do systemu Nescafe Dolce Gusto* marki Nero Nobile?

pokaż więcej

 

Oferujemy szeroką gamę produktów marki Nero Nobile. Są to kapsułki kompatybilne z ekspresami systemu Nescafe Dolce Gusto* z mieszankami włoskich kaw klasycznych i napojami mlecznymi. Wśród nich znajdziemy:
 6 mieszanek kaw klasycznych i
 7 napojów mlecznych.

Kawa w kapsułkach marki Nero Nobile to mieszanki przygotowane według tradycyjnych włoskich metod. Jedna z nich jest przygotowana tylko z ziaren arabica (100%), a inna tylko z robusta (100%). Pozostałe mieszanki mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.

Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na smak, intensywność, konsystencję i aromat kawy. Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego ulepszania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.

Kawy klasyczne

Mieszanki kaw klasycznych można podzielić na:
bardzo intensywne (DECISO – wyrazista, INTENSO – intensywna i QUALITA ORO - złota jakość) i
średnio intensywne (ARABICA, CLASSICO - klasyczna i DECAFFEINATO – bezkofeinowa).

Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.

Napoje mleczne

W naszym sklepie oferujemy również kapsułki do przygotowania gorących napojów mleczno-kawowych i deserowych, którymi można delektować się zarówno bez żadnych dodatków, albo podać je z lodami bądź bitą śmietaną. Wśród nich znajdziemy:
 5 napojów mlecznych zawierających kawę rozpuszczalną (CAFFELATTE, CAPPUCCINO, CORTADO, MOCACCINO i NOCCIOLINO – orzeszek) oraz
 2 napoje deserowe niezawierające kawy (CIOCCOLATO – czekolada i CREME BRULEE)

Kapsułki marki Nero Nobile są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nescafe Dolce Gusto* i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl