KAPSUŁKI JUŻ OD 0,65 ZŁ • KAWA ZIARNISTA OD 29,99 ZŁ / 1 KG

Mieszanki kaw naszej marki Kapsułka Kawy produkowane są w prestiżowej włoskiej palarni, wielokrotnie nagradzanej na międzynarodowych wystawach → sprawdź.

Poniżej prezentujemy - na początku zestawy, w których cena za kapsułkę jest najniższa, następnie pojedyncze opakowania kaw.

Nasza marka do Tchibo Cafissimo* - BEST VALUE

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

Tabela porównania kaw marki Kapsułka Kawy1 Patrz Pomoc.

Co jest wyjątkowe w produktach naszej własnej marki Kapsułka Kawy do systemu Tchibo Cafissimo*?

pokaż więcej

Przedstawiamy naszą własną markę kapsułek kompatybilnych z ekspresami typu Tchibo Cafissimo* i Caffitaly* - Kapsułka Kawy. Jest to 5 kaw o zróżnicowanej charakterystyce, wyprodukowanych w renomowanej włoskiej palarni, specjalnie na nasze zamówienie. Mieszanki kaw z tej palarni zdobyły uznanie konsumentów z całego świata. Doceniany jest w nich przede wszystkim niepowtarzalny smak i aromat prawdziwego neapolitańskiego espresso. Potwierdzeniem tego są liczne wyróżnienia zdobyte na międzynarodowych wystawach, m.in. kilkukrotny tytuł Kawy Roku. Więcej informacji w opisie producenta.

Mieszanki kaw dobraliśmy tak, aby trafiały w gust naszych polskich klientów. Pakowane są w minimalistyczne, ekonomiczne torebki z 20 kapsułkami, co pozwala cieszyć się smakiem najwyższej jakości włoskiego espresso za bardzo korzystną cenę.

Powyższe mieszanki kaw można podzielić na:
 bardzo intensywne (GRAN CREMA – kremowa, DEK - bezkofeinowa i GRAND ESPRESSO),
 średnio intensywne (ARABIANS) oraz
 lekko intensywne (PREMIUM).

Jedna z kaw zawiera tylko ziarna arabica (PREMIUM), jedna tylko robusta (GRAN CREMA). Pozostałe kawy mają względną zawartość arabica i robusta. Typowa dla kaw włoskich jest zawartość robusta. Ziarna używane do ich produkcji pochodzą z Ameryki Środkowej i Południowej oraz Afryki.

Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia i sposób mielenia też się różnią. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze, grubiej lub drobniej zmielone. Wpływa to na intensywność, konsystencję i aromat oraz kwasowość i goryczkę kawy. (Intensywność i inne terminy charakteryzujące kawy są wyjaśnione w zakładce Jak wbyrać kawę.)

Kapsułki naszej marki są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Tchibo Cafissimo* i  Caffitaly*. Pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium