Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

1 Patrz Pomoc.
2 Intensywność mieszanek marki Must jest oszacowana przez nasz sklep w skali od 1 do 10 (tak jak w przypadku innych naszych marek) na podstawie skali od 1 do 8, stosowanej przez producenta.

Co jest wyjątkowe w naszych produktach marki Must Espresso Italiano do ekspresów systemu Nescafe Dolce Gusto*?

pokaż więcej

Oferujemy szeroką gamę produktów marki Must Espresso Italiano, której właścicielem jest firma Ultramar Caffe. Są to kapsułki kompatybilne z ekspresami systemu Nescafe Dolce Gusto* z mieszankami włoskich kaw klasycznych i napojami mlecznymi. Wśród nich znajdziemy:
 6 mieszanek standardowych,
 1 mieszankę kawy organicznej i
 6 napojów mlecznych.

Kawa w kapsułkach marki Must Espresso Italiano to mieszanki przygotowane według tradycyjnych włoskich metod. Jedna spośród tych mieszanek jest sporządzona tylko z ziaren arabica (100%). Pozostałe mieszanki mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.

Dla klientów preferujących organiczne produkty marka Must Espresso Italiano oferuje kawę CAFFE BIOLOGICO – kawa bio, a miłośnikom napojów mlecznych polecamy aż 6 różnych produktów, z których przyrządzimy na przykład pyszne karmelowe cappuccino, cortado, czy gorącą czekoladę.

Kawy standardowe

Oferowane przez nas standardowe mieszanki kaw klasycznych można podzielić na:
 bardzo intensywne (LUNGO - długa i NAPOLI - neapolitańska),
 średnio intensywne (CREMOSO – kremowa) oraz
 lekko intensywne (PURO ARABICA – czysta arabica, RISTRETTO – skoncentrowana i DECA – bezkofeinowa).
Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.

Kawy organiczne

Kawa organiczna (CAFFE BIOLOGICO – kawa bio) to doskonała propozycja nie tylko dla osób szczególnie zainteresowanych żywnością ekologiczną. To wyśmienita mieszanka najlepszych ziaren kawy, która posiada certyfikat BIO. Oznacza to, że podlega unijnemu przepisowi dotyczącemu ekologii. Jej ziarna pochodzą z niewielkich plantacji, gdzie uprawiane są bez użycia żadnych sztucznych dodatków, takich jak nawozy, pestycydy, herbicydy czy środki owadobójcze lub grzybobójcze. Taka forma uprawy wymaga ogromnej wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego. Aby zdobyć certyfikat potwierdzający organiczność, produkt musi spełnić szereg wymogów dotyczących sposobu funkcjonowania plantacji i przebiegu produkcji. Teren, na którym rosną kawowce, powinien być wolny od wszelkiego typu chemicznych ulepszaczy przynajmniej kilka lat wstecz. Przestrzeganie tego wymogu zapewnia, że uprawa jest nieskażona. Dochodzą do tego regularne kontrole jakości weryfikujące prawidłowość procesu i dokumentujące jego przebieg.

Napoje mleczne

Napoje mleczne w kapsułkach marki Must Espresso Italiano to szybki i prosty sposób na przygotowanie gorących napojów mleczno-kawowych i kakaowych, którymi można delektować się zarówno bez żadnych dodatków, lub podać je w formie deseru np. z lodami bądź bitą śmietaną. Wśród nich znajdziemy:
 4 napoje mleczne zawierające kawę rozpuszczalną (CAPPUCCINO, CAPPUCCINO CARAMEL – karmelowe cappuccino, CORTADO i CAFÉ AU LAIT),
 1 zestaw do przyrządzania cappuccino zawierający kawę neapolitańską i mleko w oddzielnych kapsułkach (CAPPUCCINO BARISTA) oraz
 1 napój mleczno-kakaowy (CIOCCOLATO – czekolada).

Produkty marki Must Espresso Italiano są sprzedawane w wielu krajach na świecie, w tym w Australii, Kanadzie, Rosji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Cieszą się tam dużym uznaniem, czego dowodem mogą być znakomite opinie konsumentów na Facebooku i w licznych sklepach internetowych (np. australijski Coffee Pod Shop).

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl