KAPSUŁKI JUŻ OD 0,65 ZŁ • KAWA ZIARNISTA OD 29,99 ZŁ / 1 KG

Oferujemy kapsułki z kawą do systemów Nespresso*, Nescafe Dolce Gusto* i Tchibo Cafissimo*. Posiadamy szeroki wachlarz produktów, które cechuje świetny stosunek jakości do ceny: 

kawy najwyższej jakości z renomowanych włoskich palarni  •  jedne z najtańszych marek kaw w kapsułkach na polskim rynku  •  zestawy XXL, gdzie cena za kapsułkę jest wyjątkowo niska  •  unikalne mieszanki kaw, w tym single origin, w bardzo przystępnych cenach

Poniższe zestawienie kaw w kapsułkach ułożone jest od najniższej ceny za produkt. Opakowania, w których cena za kapsułkę jest najniższa, znajdują się na końcu listy.

 

KAWA W KAPSUŁKACH

  • promocja
  • promocja

Porównanie powyższych produktów wewnątrz poszczególnych marek można znaleźć na dole ich stron zbiorczych (np. https://kapsulkakawy.pl/pl/c/B-Caffe-dal-1870-do-Nespresso-TOP-QUALITY/679/1/full).

Porównanie między sobą produktów wielu marek jest utrudnione, ponieważ poszczególni producenci stosują trochę inne skale do określania niektórych parametrów (np. intensywność, aromat, konsystencja, kwasowość, palenie czy nuty smakowe), niekoniecznie podając wszystkie parametry. Pomimo tego, wskazują one na pewne tendencje. Informacje o składzie i krajach pochodzenia są bardziej obiektywne. Dlatego tabele, w których są podane porównania produktów ograniczają się w naszym sklepie do pojedynczych marek.

Szczegółowe charakterystyki poszczególnych produktów są podane na kartach produktów.

 

W razie problemów z wyborem produktów, zachęcamy do:

→ korzystania z informacji podanych na stronach Jak wybrać kawęBlog i Częste pytania oraz

→ degustacji kaw różnych marek i o różnych parametrach, aby dobrać swój ulubiony produkt. 

Sugerujemy próbować kawy według następującej zasady:

  • Od najdroższej marki do najtańszej - gdy szukamy produktów wysokiej jakości o wyjątkowych smakach. (Jeżeli produkty najdroższe nam odpowiadają, warto przekonać się czy tańsze też będą równie dobre, bo może warto zapłacić mniej.)
  • Odwrotnie - gdy szukamy akceptowalnych produktów w niskich cenach. (Jeżeli najtańsze produkty nam nie odpowiadają, warto przekonać się czy trochę droższe będą od nich lepsze.)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium