Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

1 Patrz Pomoc.

Co jest wyjątkowe w naszych kawach w kapsułkach do systemu Nespresso* marki Furia Espresso Italiano?

pokaż więcej

Kawy w kapsułkach marki Furia Espresso Italiano cieszą się dużym powodzeniem szczególnie u klientów unikających kwasowości i preferujących subtelną goryczkę w kawie. Ziarna większości z nich są mocniej palone w porównaniu do kaw innych marek dostępnych w naszym sklepie (z wyjątkiem Best Espresso).

Producentem kawy w kapsułkach marki Furia Espresso Italiano jest Neronobile. Oferujemy 5 mieszanek kaw klasycznych tej marki. Są to kapsułki kompatybilne z ekspresami systemu Nespresso*. Możemy je podzielić na:

 bardzo intensywne (IL CLASSICO - klasyczna i IL DECISO - wyrazista) oraz
 średnio intensywne (IL SUBLIME – wyszukana, L AMABILE - wyborna i IL DEK – bezkofeinowa).

Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.

Mieszanki marki Furia są przygotowywane według tradycyjnych włoskich metod. Jedna z tych mieszanek (IL SUBLIME - wyszukana) jest przygotowana tylko z ziaren arabica (100%), a reszta ma różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.

Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na intensywność, konsystencję i aromat oraz kwasowość i goryczkę kawy. Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego ulepszania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.

Kapsułki z kawą marki Furia Espresso Italiano są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nespresso*, a dzięki dodatkowym hermetycznie zamkniętym opakowaniom pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium