KAPSUŁKI JUŻ OD 0,65 ZŁ • KAWA ZIARNISTA OD 29,99 ZŁ / 1 KG

Kapsułki z kawą marki Covim, kompatybilne z systemem Nespresso*, należą do najtańszych na rynku. Poniżej prezentujemy - na początku zestawy XXL, w których cena za kapsułkę jest najniższa, następnie pojedyncze opakowania kaw.

Covim do Nespresso* - MOST ECONOMICAL

  • promocja
  • promocja

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

 

 

Co jest wyjątkowe w naszych kawach w kapsułkach do systemu Nespresso* marki Covim?

pokaż więcej

 

Oferujemy 5 mieszanek kaw włoskiej marki Covim w różnych wariantach opakowań. Są to kapsułki kompatybilne z ekspresami systemu Nespresso*. Możemy je podzielić na:

• bardzo intensywne (BRIOSO i PREMIUM), 

• średnio intensywną (ARMONICO) i

• lekko intensywne (TANGO i MINUETTO DECAFFEINATO).

Mieszanki BRIOSO i ARMONICO dostępne są w wariantach opakowań po 10, 30 i 50 sztuk, PREMIUM w wariantach po 10 i 30 sztuk, a reszta tylko po 10 sztuk.

Mieszanki marki Covim są przygotowywane według tradycyjnych włoskich metod. Jedna z tych mieszanek jest przygotowana tylko z ziaren arabica (100%), jedna tylko z ziaren robusta (100%), a reszta ma różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.

Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na intensywność, konsystencję i aromat oraz kwasowość i goryczkę kawy. Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego ulepszania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.

W zakładce Jak wybrać kawę znajdują się szczegółowe objaśnienia wszystkich parametrów kaw, a więcej ciekawych informacji na ich temat umieściliśmy na naszym blogu, w artykule "Kwasowość i goryczka - jak dobrać kawę do swoich preferencji?"

Kapsułki z kawą marki Covim są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nespresso* i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zachęcamy do zapoznania się drugą linią kapsułek tej marki - Covim - linia aluminium. Kapsułki aluminiowe, w odróżnieniu od kapsułek plastikowych, w pełni nadają się do recyklingu, a ponadto jeszcze lepiej utrzymują świeżość kawy. 

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium