KAPSUŁKI JUŻ OD 0,62 ZŁ - OFERTA SPECJALNA! • KAWA ZIARNISTA OD 24,99 ZŁ / 0,5 KG

Kapsułki z kawą marki Covim, kompatybilne z systemem Dolce Gusto*, należą do najtańszych na rynku. Poniżej prezentujemy pojedyncze opakowania kaw, a zestawy skomponowane z wybranych kaw tej marki są umieszczone w kategorii ZESTAWY XXL do Dolce Gusto*

Covim do Dolce Gusto* - MOST ECONOMICAL

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

 

 

Co jest wyjątkowe w naszych kawach w kapsułkach do systemu Dolce Gusto* marki Covim?

pokaż więcej

 

Oferujemy kapsułki kompatybilne z ekspresami systemu Nescafe Dolce Gusto* włoskiej marki Covim. Są to 3 mieszanki kaw, w tym jedna w dwóch wariantach opakowań:

• bardzo intensywna BRIOSO (dostępna w opakowaniach po 16 i 30 sztuk), 

• średnio intensywna ARMONICO i

• lekko intensywna, bezkofeinowa kawa MINUETTO DECAFFEINATO.

Mieszanki marki Covim są przygotowywane według tradycyjnych włoskich metod. Są to mieszanki arabica i robusta w różnych proporcjach, co jest typowe dla włoskich kaw. Ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.

Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia też się różni. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze. Wpływa to na intensywność, konsystencję i aromat oraz kwasowość i goryczkę kawy. Producent przywiązuje dużo wagi do ciągłego ulepszania smaku i aromatu poszczególnych mieszanek kaw przez udoskonalanie ich jakości, składu i sposobu przetwarzania.

W zakładce Jak wybrać kawę znajdują się szczegółowe objaśnienia wszystkich parametrów kaw, a więcej ciekawych informacji na ich temat umieściliśmy na naszym blogu, w artykule "Kwasowość i goryczka - jak dobrać kawę do swoich preferencji?"

Kapsułki z kawą marki Covim są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Dolce Gusto* i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl