KAPSUŁKI JUŻ OD 0,79 ZŁ • KAWA ZIARNISTA OD 24,99 ZŁ / 0,5 KG

Oferujemy kapsułki z kawą kompatybilne z ekspresami Nespresso* marki Best Espresso. Pochodzą one z linii solarnej, inspirowanej układem słonecznym. Wśród nich - kawa bio, dwie kawy bezkofeinowe oraz standardowe mieszanki arabica i robusta. Należą one do najtańszych na rynku, w przeliczeniu na cenę za jedną kapsułkę. 

Poniższe produkty ułożone są od najniższej do najwyższej ceny za kapsułkę.

Best Espresso solarna do Nespresso* - MOST ECONOMICAL

  • promocja
  • promocja
  • promocja

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

1 Patrz Pomoc.

Co jest wyjątkowe w naszych kawach w kapsułkach do systemu Nespresso* marki Best Espresso?

pokaż więcej

Kawy w kapsułkach marki Best Espresso cieszą się dużym powodzeniem szczególnie u klientów unikających kwasowości i preferujących subtelną goryczkę w kawie. Ziarna większości z nich są mocniej palone w porównaniu do kaw innych marek dostępnych w naszym sklepie (z wyjątkiem Furia Espresso Italiano).

Kawy marki Best Espresso, kompatybilne z ekspresami systemu Nespresso* to 11 mieszanek włoskich kaw klasycznych o bardzo zróżnicowanej charakterystyce. Jedna z nich pakowana jest w ekonomiczne pudełka zawierające 50 kapsułek, a reszta w torebki z 25 kapsułkami. Solarna linia kaw w torebkach nawiązuje do wyjątkowej różnorodności naszego układu słonecznego – każda kawa przypisana jest do innej planety lub ciała niebieskiego.

Cztery z tych mieszanek kaw zawierają tylko ziarna arabica (wśród nich certyfikowana kawa organiczna), trzy tylko robusta. Pozostałe mieszanki mają różne względne zawartości arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji.

Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia i sposób mielenia też się różnią. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze, grubiej lub drobniej zmielone. Wpływa to na intensywność, konsystencję i aromat oraz na kwasowość i goryczkę kawy.

Kawa organiczna

Kawa TERRA BIO - kawa bio to doskonała propozycja nie tylko dla osób szczególnie zainteresowanych żywnością ekologiczną. To wyśmienita mieszanka najlepszych ziaren kawy, która posiada certyfikat BIO. Oznacza to, że podlega unijnemu przepisowi dotyczącemu ekologii.

Jej ziarna pochodzą z niewielkich plantacji, gdzie uprawiane są bez użycia żadnych sztucznych dodatków, takich jak nawozy, pestycydy, herbicydy czy środki owadobójcze lub grzybobójcze. Taka forma uprawy wymaga ogromnej wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego.

Aby zdobyć certyfikat potwierdzający organiczność, produkt musi spełnić szereg wymogów dotyczących sposobu funkcjonowania plantacji i przebiegu produkcji. Teren, na którym rosną kawowce, powinien być wolny od wszelkiego typu chemicznych ulepszaczy przynajmniej kilka lat wstecz. Przestrzeganie tego wymogu zapewnia, że uprawa jest nieskażona. Dochodzą do tego regularne kontrole jakości weryfikujące prawidłowość procesu i dokumentujące jego przebieg.

Kawy standardowe

Oferowane przez nas standardowe mieszanki kaw klasycznych Best Espresso można podzielić na:

 bardzo intensywne (MERCURIUS INTENSO - intensywna, MOON NAPOLETANO - neapolitańska i PLUTONE FORTE - mocna),
 średnio intensywne (JUPITER CORPOSO - esencjonalna, MARS CREMOSO - kremowa, NEPTUNUS DECAFFEINATO - bezkofeinowa, PORTORICO CREMOSO - kremowa i VENUS ARABICA) i
 lekko intensywne (SATURNUS ECLETTICO - urozmaicona i URANUS DECAFFEINATO - bezkofeinowa).

(Intensywność i inne terminy charakteryzujące kawy są wyjaśnione w zakładce Pomoc.)

Włączają one:

 bardzo tradycyjną kawę włoską MOON NAPOLETANO - neapolitańska,
 typowe kawy włoskie takie jak JUPITER CORPOSO - esencjonalna, MARS CREMOSO - kremowa, PLUTONE FORTE - mocna, PORTORICO CREMOSO - kremowa i MERCURIUS INTENSO – intensywna,
 mieszanki arabica o wyjątkowo wyrazistym smaku VENUS ARABICA i SATURNUS ECLETTICO – urozmaicona oraz
 dwie unikalne kawy bezkofeinowe NEPTUNUS DECAFFEIANTO DECISO - 100% robusta i URANUS DECAFFEINATO A VAPORE - 100% arabica.

Kapsułki marki Best Espresso są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nespresso* i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl