WITAMY W NOWEJ ODSŁONIE NASZEGO SKLEPU!

Kawy B Caffe dal 1870 z jednej z najlepszych i najstarszych palarni we Włoszech

KAPSUŁKI JUŻ OD 0,67 ZŁ • KAWA ZIARNISTA OD 26,99 ZŁ / KG

1 Patrz Pomoc.
2 Skalę intensywności i konsystencji mieszanek marki Best Espresso podajemy na podstawie skali od 1 do 5, stosowanej przez producenta.

Co jest wyjątkowe w naszych produktach marki Best Espresso do systemu Tchibo Cafissimo*?

pokaż więcej

Kawy w kapsułkach marki Best Espresso cieszą się dużym powodzeniem szczególnie u klientów unikających kwasowości i preferujących subtelną goryczkę w kawie. Ziarna większości z nich są mocniej palone w porównaniu do kaw innych marek dostępnych w naszym sklepie.

Oferujemy produkty marki Best Espresso, kompatybilne z ekspresami systemu Tchibo Cafissimo*. Są to 4 mieszanki włoskich kaw klasycznych o zróżnicowanej charakterystyce, 2 napoje mleczno-kawowe i 1 napój niezawierający kawy. Pakowane są w ekonomiczne, miękkie torebki zawierające 10 kapsułek.

Jedna z kaw zawiera tylko ziarna arabica (100%), 2 tylko robusta (100%). Czwarta mieszanka ma względną zawartość arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Azji.

Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia i sposób mielenia też się różnią. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze, grubiej lub drobniej zmielone. Wpływa to na intensywność, konsystencję i aromat oraz kwasowość i goryczkę kawy.

Kawy standardowe

Oferowane przez nas standardowe mieszanki kaw klasycznych Best Espresso można podzielić na:
 bardzo intensywne (CREMOSO – kremowa i INTENSO – intensywna),
 średnio intensywne (ARABICA i DECAFFEINATO - bezkofeinowa).

(Intensywność i inne terminy charakteryzujące kawy są wyjaśnione w zakładce Pomoc.)

Napoje mleczne

Zachęcamy do spróbowania kapsułek z napojami mleczno-kawowymi i mlecznymi. Dzięki nim można w jednej chwili przygotować czekoladowe cappuccino - MOKACCINO, CORTADO z delikatną pianką – latynoamerykańską wersję kawy z mlekiem, lub gorącą czekoladę (CIOCCOLATA). Świetnie sprawdzają się również w formie deseru, podane np. z lodami, słodką posypką bądź bitą śmietaną.

Kapsułki marki Best Espresso są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Tchibo Cafissimo* i  Caffitaly*. Pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl