KAPSUŁKI JUŻ OD 0,62 ZŁ - OFERTA SPECJALNA! • KAWA ZIARNISTA OD 24,99 ZŁ / 0,5 KG

Kapsułki z kawą marki Best Espresso do systemu Tchibo Cafissimo* należą do najtańszych na rynku. Poniżej przedstawiamy kawy i napoje mleczne w pojedynczych opakowaniach. Zestawy skomponowane z wybranych produktów tej marki, są umieszczone w kategorii ZESTAWY XXL do Tchibo Cafissimo*. Cena za pojedynczą kapsułkę jest w nich jeszcze niższa!

Best Espresso do Tchibo Cafissimo* - ECONOMICAL

Kapsułki do Tchibo* 10 szt. CIOCCOLATA - czekolada - Best Espresso Kapsułki do Tchibo* 10 szt. CIOCCOLATA - czekolada - Best Espresso
Cena:

10,20 zł

( 1 szt. = 1,02 zł )

Cena regularna: 11,50 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kapsułki do Tchibo* 10 szt. CORTADO - Best Espresso Kapsułki do Tchibo* 10 szt. CORTADO - Best Espresso
Cena:

10,50 zł

( 1 szt. = 1,05 zł )

Cena regularna: 11,50 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kapsułki do Tchibo* 10 szt. DECAFFEINATO - bezkofeinowa - Best Espresso Kapsułki do Tchibo* 10 szt. DECAFFEINATO - bezkofeinowa - Best Espresso
Cena:

10,50 zł

( 1 szt. = 1,05 zł )

Cena regularna: 11,30 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kapsułki do Tchibo* 10 szt. ARABICA - Best Espresso Kapsułki do Tchibo* 10 szt. ARABICA - Best Espresso
Cena:

10,90 zł

( 1 szt. = 1,09 zł )

Cena regularna: 11,30 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kapsułki do Tchibo* 10 szt. INTENSO - intensywna - Best Espresso Kapsułki do Tchibo* 10 szt. INTENSO - intensywna - Best Espresso
Cena:

11,30 zł

( 1 szt. = 1,13 zł )
zobacz więcej
Kapsułki do Tchibo* 10 szt. MOKACCINO - Best Espresso Kapsułki do Tchibo* 10 szt. MOKACCINO - Best Espresso
Cena:

11,50 zł

( 1 szt. = 1,15 zł )
zobacz więcej

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

1 Patrz Pomoc.
2 Skalę intensywności i konsystencji mieszanek marki Best Espresso podajemy na podstawie skali od 1 do 5, stosowanej przez producenta.

Co jest wyjątkowe w naszych produktach marki Best Espresso do systemu Tchibo Cafissimo*?

pokaż więcej

Kawy w kapsułkach marki Best Espresso cieszą się dużym powodzeniem szczególnie u klientów unikających kwasowości i preferujących subtelną goryczkę w kawie. Ziarna większości z nich są mocniej palone w porównaniu do kaw innych marek dostępnych w naszym sklepie.

Oferujemy produkty marki Best Espresso, kompatybilne z ekspresami systemu Tchibo Cafissimo*. Są to 4 mieszanki włoskich kaw klasycznych o zróżnicowanej charakterystyce, 2 napoje mleczno-kawowe i 1 napój niezawierający kawy. Pakowane są w ekonomiczne, miękkie torebki zawierające 10 kapsułek.

Jedna z kaw zawiera tylko ziarna arabica (100%), 2 tylko robusta (100%). Czwarta mieszanka ma względną zawartość arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Azji.

Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia i sposób mielenia też się różnią. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze, grubiej lub drobniej zmielone. Wpływa to na intensywność, konsystencję i aromat oraz kwasowość i goryczkę kawy.

Kawy standardowe

Oferowane przez nas standardowe mieszanki kaw klasycznych Best Espresso można podzielić na:
 bardzo intensywne (CREMOSO – kremowa i INTENSO – intensywna),
 średnio intensywne (ARABICA i DECAFFEINATO - bezkofeinowa).

(Intensywność i inne terminy charakteryzujące kawy są wyjaśnione w zakładce Pomoc.)

Napoje mleczne

Zachęcamy do spróbowania kapsułek z napojami mleczno-kawowymi i mlecznymi. Dzięki nim można w jednej chwili przygotować czekoladowe cappuccino - MOKACCINO, CORTADO z delikatną pianką – latynoamerykańską wersję kawy z mlekiem, lub gorącą czekoladę (CIOCCOLATA). Świetnie sprawdzają się również w formie deseru, podane np. z lodami, słodką posypką bądź bitą śmietaną.

Kapsułki marki Best Espresso są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Tchibo Cafissimo* i  Caffitaly*. Pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl