KAPSUŁKI JUŻ OD 0,79 ZŁ • KAWA ZIARNISTA OD 24,99 ZŁ / 0,5 KG

Oferujemy kapsułki z kawą marki Best Espresso, kompatybilne z ekspresami Nescafe Dolce Gusto*. Należą one do najtańszych na rynku. Kawy z tej kategorii ułożyliśmy od najbardziej do najmniej intensywnych. Na początku wyróżniliśmy kawę bio tej marki.

Poniżej prezentujemy pojedyncze opakowania kaw, a zestawy skomponowane z wybranych kaw tej marki są umieszczone w kategorii ZESTAWY XXL do Dolce Gusto*. Cena za kapsułkę jest nich jeszcze niższa!

Best Espresso do Dolce Gusto* - MOST ECONOMICAL

Obróć ekran, jeśli na Twoim urządzeniu moblinym tabela jest nieczytelna.

1 Patrz Pomoc.
2 Skalę intensywności i konsystencji mieszanek marki Best Espresso podajemy na podstawie skali od 1 do 5, stosowanej przez producenta.

Co jest wyjątkowe w kawach w kapsułkach do systemu ekspresów Nescafe Dolce Gusto* marki Best Espresso ?

pokaż więcej

Kawy w kapsułkach marki Best Espresso cieszą się dużym powodzeniem szczególnie u klientów unikających kwasowości i preferujących subtelną goryczkę w kawie. Ziarna większości z nich są mocniej palone w porównaniu do kaw innych marek dostępnych w naszym sklepie (z wyjątkiem Furia Espresso Italiano).

Oferujemy produkty marki Best Espresso, kompatybilne z ekspresami systemu Nescafe Dolce Gusto*. Są to 4 mieszanki włoskich kaw klasycznych o zróżnicowanej charakterystyce, nawiązujące do najpiękniejszych włoskich miast oraz 1 kawa organiczna. Pakowane są w eleganckie pudełeczka zawierające 10 kapsułek.

Dwie z tych kaw zawierają tylko ziarna arabica (100%), dwie tylko robusta (100%). Czwarta mieszanka ma względną zawartość arabica i robusta. Typową dla kaw włoskich jest zawartość robusta. W zależności od mieszanki, ziarna używane do ich produkcji pochodzą z różnych krajów Afryki, Ameryki Południowej i Azji.

Ziarna mieszanek kaw poddawane są paleniu w różnych temperaturach. Czas ich palenia i sposób mielenia też się różnią. Powoduje to, że wypalone ziarna są jaśniejsze lub ciemniejsze, grubiej lub drobniej zmielone. Wpływa to na intensywność, konsystencję i aromat oraz kwasowość i goryczkę kawy.

Kawa organiczna

Kawa BIOLOGICO ARABICA to doskonała propozycja nie tylko dla osób szczególnie zainteresowanych żywnością ekologiczną. To wyśmienita mieszanka najlepszych ziaren kawy, która posiada certyfikat BIO. Oznacza to, że podlega unijnemu przepisowi dotyczącemu ekologii.

Jej ziarna pochodzą z niewielkich plantacji, gdzie uprawiane są bez użycia żadnych sztucznych dodatków, takich jak nawozy, pestycydy, herbicydy czy środki owadobójcze lub grzybobójcze. Taka forma uprawy wymaga ogromnej wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego.

Aby zdobyć certyfikat potwierdzający organiczność, produkt musi spełnić szereg wymogów dotyczących sposobu funkcjonowania plantacji i przebiegu produkcji. Teren, na którym rosną kawowce, powinien być wolny od wszelkiego typu chemicznych ulepszaczy przynajmniej kilka lat wstecz. Przestrzeganie tego wymogu zapewnia, że uprawa jest nieskażona. Dochodzą do tego regularne kontrole jakości weryfikujące prawidłowość procesu i dokumentujące jego przebieg.

Mieszanki standardowe

Oferowane przez nas standardowe mieszanki kaw klasycznych Best Espresso można podzielić na:
 bardzo intensywne (FIRENZE INTENSO – intensywna i ROMA CREMOSO – kremowa) i
 średnio intensywne (NAPOLI DECAFFEINATO - bezkofeinowa i VENEZIA ARABICA).

(Intensywność i inne terminy używane w naszym sklepie są wyjaśnione w zakładce Pomoc.)

Kapsułki marki Best Espresso są idealnie dopasowane do systemów ekspresów Nescafe Dolce Gusto* i pozwalają w pełni zachować walory smakowe i aromat kawy.

Zapraszamy do zakupów!

pokaż mniej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl