Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+

Zamówienia realizujemy bez opóźnień, stosując się do aktualnych zaleceń sanitarnych.


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
NESPRESSO PRO°*
 
COLD BREW COFFEE

TERRA BIO - bio arabica Best Espresso > Nespresso°*

 

24,50 zł
Liczba opakowań:
Ceny z rabatem standardowym¹
Ilość kapsułek w opakowaniu Wartość zamówienia - wysokość rabatu Cena za opakowanie Cena za kapsułkę
25 Od 399 zł - rabat 12% 21,56 zł 0,87 zł
Od 329 do 398,99 zł - rabat 9% 22,29 zł 0,90 zł
Od 249 do 328,99 zł - rabat 6% 23,03 zł 0,92 zł
Poniżej 249 zł 24,50 zł 0,98 zł

Charakterystyka kawy w kapsułkach do ekspresów Nespresso°*

TERRA BIO to kawa pochodząca z certyfikowanych upraw ekologicznych w Hondurasie (100% arabica). Dedykowana naszej planecie Ziemi, od której dostajemy to, co dla nas najlepsze. To subtelna mieszanka o delikatnej, kremowej konsystencji i urzekającym aromacie. Pozostawia na podniebieniu przyjemny, słodki posmak. Odpowiednia o każdej porze dnia, zarówno o poranku, jak i późnym wieczorem. Z pewnością zaspokoi potrzeby osób ceniących wysoką jakość i czystość biologiczną żywności.

Certyfikowana kawa organiczna uprawiana jest bez użycia żadnych sztucznych dodatków, takich jak nawozy, pestycydy, herbicydy czy środki owadobójcze lub grzybobójcze. Taka forma uprawy wymaga ogromnej wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego. Aby zdobyć certyfikat potwierdzający organiczność, produkt musi spełnić szereg wymogów dotyczących sposobu funkcjonowania plantacji i przebiegu produkcji. Teren, na którym rosną kawowce, powinien być wolny od wszelkiego typu chemicznych ulepszaczy przynajmniej kilka lat wstecz. Przestrzeganie tego wymogu zapewnia, że uprawa jest nieskażona. Dochodzą do tego regularne kontrole jakości weryfikujące prawidłowość procesu i dokumentujące jego przebieg.

Intensywność1, 2
Aromat1
Konsystencja1, 2
Palenie1
Skład1 100% arabica
Kraje pochodzenia Honduras
Masa netto 5,6 g / kapsułkę

1 Patrz Pomoc.
2 Skalę intensywności i konsystencji mieszanek marki Best Espresso podajemy na podstawie skali od 1 do 5, stosowanej przez producenta. 

Opakowania

Liczba kapsułek w opakowaniu Opakowanie
25 torebka z 25 kapsułkami
około 9,0 x 7,0 x 24,5 cm
200 (opakowanie zbiorcze) karton z 8 torebkami po 25 kapsułek
29,5 x 19,5 x 18,0 cm
32000 1 paleta

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze otoczenia. Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu kapsułek.
Po parzeniu kawy smakowej, jeżeli chce się zaparzyć inną kawę, należy przemyć ekspres wodą przez uruchomienie go bez kapsułki.

UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
NESPRESSO PRO°*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Deklaracje producentów
Kontakty
Copyright © 2020 kapsulkakawy.pl
RODO