Klienci biznesowi

 

Rabaty do 30%


Dla naszych klientów biznesowych przygotowaliśmy progresywny rabat od 15% do 30%:

 

Dzięki tym rabatom, nasze kawy można kupić po wyjątkowo korzystnych cenach:

 

 

                                      

 

Jak uzyskać dostęp do rabatów 30%?


Wystarczy skontaktować się z nami podając nazwę firmy, NIP, nazwisko osoby do kontaktu, email i numer telefonu, poprzez:

• pomoc@kapsulkakawy.pl lub

• tel. 517 979 293

Dołączymy Państwa firmę do naszej bazy klientów biznesowych i prześlemy indywidualny kod rabatowy, umożliwiający zakupy ze zniżkami według powyższej tabeli. Zapewniamy również pomoc w wyborze produktów oraz dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb firmy.

Zachęcamy do założenia konta klienta w naszym sklepie i zapisu na newsletter. Dzięki temu, można zyskać wiele udogodnień (m.in. wgląd w historię zamówień, czy automatyczny dostęp do rabatów wspomnianych poniżej).

 

Zamówienia poniżej 700 zł 


Zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych oferujemy:

• Rabat progresywny do 10%

na zamówienia o wartości od 150 zł po zapisaniu się na nasz newsletter (szczegóły na stronie Rabaty).

• Zestawy XXL

czyli skomponowane przez nas wielopaki najpopularniejszych i najtańszych kaw w kapsułkach, w których ceny jednostkowe są bardzo niskie:

Do zestawów XXL nie stosują się już powyżej wspomniane rabaty do 30% i 10%.

 

Szeroki wachlarz produktów


Nasz asortyment kaw cechuje wyjątkowo niska cena w stosunku do jakości. Osiągnęliśmy to m.in. sprowadzając go bezpośrednio od producentów (głównie z Włoch). Zarówno dostępne u nas produkty, jak i obsługa klienta sklepu, niezmiennie otrzymują znakomite opinie m.in. na CENEOAktualnie w naszej ofercie:

• kapsułki, saszetki ESE i kawy ziarniste (w tym Specialty Coffee) z jednej z najlepszych i najstarszych palarni we Włoszech (marka B Caffe dal 1870, której produktów jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce),

• kawy w kapsułkach z włoskiej palarni Gruppo Izzo, wielokrotnie nagradzanej na międzynarodowych targach (producent m.in. naszej własnej marki kapsułek do Tchibo*),

kawy o najniższych cenach na rynku polskim (np. kapsułki marek Covim, Best Espressonaszej marki Kapsułka Kawy) i

• kawy o unikalnych smakach i aromatach innych marek, które są od lat bardzo wysoko oceniane przez naszych klientów (m.in. Caffe Tiziano Bonini, Spetema Caffe).

 

>> POBIERZ KATALOG <<

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl