Wyśmienita jakość w dobrej cenie pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
COLD BREW COFFEE

CAPPUCCINO BARISTA > Dolce Gusto*

 

19,84 zł
Liczba opakowań:
Ceny kapsułek
Ilość kapsułek w opakowaniu Wartość zamówienia - wysokość rabatu1 Cena za opakowanie Cena za kapsułkę
16 Od 399 zł - rabat 12% 17,46 zł 1,09 zł
Od 329 do 398,99 zł - rabat 9% 18,05 zł 1,13 zł
Od 249 do 328,99 zł - rabat 6% 18,65 zł 1,17 zł
Poniżej 249 zł 19,84 zł 1,24 zł

1 UWAGA: Opłata za zamówienie zostanie obniżona o wielkość rabatu dopiero w czasie zamawiania po wpisaniu kodu rabatowego "R" (bez cudzysłowu) i naciśnięciu przycisku UŻYJ. Procentowa wartość rabatu zostanie automatycznie dopasowana do wartości zamówienia a w koszyku wyświetlana będzie brakująca wartość do najbliższego progu rabatowego.

Charakterystyka napoju w kapsułkach do ekspresów Nescafe Dolce Gusto*

CAPPUCCINO BARISTA to wyjątkowy zestaw do sporządzenia ulubionego cappuccino wszystkich Włochów. W opakowaniu znajduje się 8 kapsułek z mlekiem A (BEVANDA BIANCA) i 8 kapsułek z kawą neapolitańską B (NAPOLI). Gęsta pianka z mleka połączona z esencjonalnym, charakterystycznie kremowym neapolitańskim espresso sprawia, że poranny rytuał zyskuje doskonały smak. Podane ze szczyptą sypkiej czekolady lub kakao jeszcze bardziej umili ceremonię słodkiej chwili o poranku. Zestaw ten znakomicie nadaje się również na mały elegancki prezent.

Oba rodzaje kapsułek z zestawu należą do nowej generacji, co oznacza, że są „samozabezpieczające” i nie wymagają dodatkowych hermetycznie zamkniętych torebek.

Produkty marki Must Espresso Italiano są sprzedawane w wielu krajach na świecie, w tym w Australii, Kanadzie, Rosji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Cieszą się tam dużym uznaniem, czego dowodem mogą być znakomite opinie konsumentów na Facebooku i w licznych sklepach internetowych (np. australijski Coffee Pod Shop).

Składniki
A - Pełnotłuste mleko w proszku (82%), cukier (17%), środek przeciwzbrylający: E551, emulgator lecytyna soi i witaminy A/D.
B – Kawa palona i mielona (NAPOLI – neapolitańska).
Zawiera mleko, produkty mleczne oraz soję.
Wartości odżywcze w 100 g
Wartość energetyczna 1344 kJ / 318 kcal
Tłuszcz (w tym kwasy tłuszczowe nasycone) 15,4 g (11,0 g)
Węglowodany (w tym cukry) 31,5 g (31,5 g)
Białko 13,2 g
Sól 0,46 g
Masa netto 14,0 g + 7,5 g / kapsułkę

Opakowania

Liczba kapsułek w opakowaniu Opakowanie
16 pudełko z 16 kapsułkami
około 18,3 x 12,0 x 8,1 cm
96 (opakowanie zbiorcze) karton z 6 pudełkami po 16 kapsułek
około 19,0 x 13,3 x 50,3 cm
12480 1 paleta

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze otoczenia. Gwarantowany okres świeżości kawy podany jest na opakowaniach kapsułek.
Po parzeniu kawy smakowej, jeżeli chce się zaparzyć inną kawę, należy przemyć ekspres wodą przez uruchomienie go bez kapsułki.

¹Kapsułki do ekspresów typu Nespresso Business Solutions* są o innym kształcie (małe poduszeczki) niż do wszystkich innych typów ekspresów Nespresso (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki oferowane w naszym sklepie są kompatybilne ze wszystkimi typami ekspresów Nespresso* z wyjątkiem typu Nespresso Business Solutions*, który wymaga kapsułek w kształcie małych poduszeczek (patrz https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone w sklepie kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienie od umowy
Reklamacje
Gwarancje
Kontakty
Copyright © 2018 kapsulkakawy.pl