Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+

Zamówienia realizujemy bez opóźnień, stosując się do aktualnych zaleceń sanitarnych.


CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
NESPRESSO PRO°*
 
COLD BREW COFFEE

COLOMBIA - Best Espresso > Nespresso°*

 

17,44 zł
Liczba opakowań:
Ceny z rabatem standardowym¹
Ilość kapsułek w opakowaniu Wartość zamówienia - wysokość rabatu Cena za opakowanie Cena za kapsułkę
16 Od 399 zł - rabat 12% 15,35 zł 0,96 zł
Od 329 do 398,99 zł - rabat 9% 15,87 zł 0,99 zł
Od 249 do 328,99 zł - rabat 6% 16,39 zł 1,02 zł
Poniżej 249 zł 17,44 zł 1,09 zł

Charakterystyka kawy w kapsułkach do ekspresów Nespresso°*

COLOMBIA to kawa single origin, 100% arabica, pochodząca z górskich plantacji Kolumbii. Jest niezwykle aromatyczna i kremowa. Po wypiciu pozostawia na podniebieniu subtelny lecz trwały posmak. Jeśli lubicie kawę z charakterem kolumbijska arabica będzie świetnym wyborem.

Kolumbia jest jednym z największych eksporterów kawy na świecie i słynie z produkcji najwyższej klasy odmian arabica. Zawdzięcza to idealnym warunkom do uprawy kawowca. Ukształtowanie terenu, tropikalny górski klimat i żyzne gleby wulkaniczne sprawiają, że ziarna kolumbijskich arabica są niezwykle delikatne, z charakterystyczną lekką kwasowością.

Kawy jednorodnego pochodzenia - single origin to kawy wywodzące się wyłącznie z jednego kraju, regionu lub uprawy. Nie są z nich tworzone mieszanki z ziarnami innych odmian. Dzięki temu każda z kaw typu single origin ma unikalny i niepowtarzalny smak, który często potrafi być bardzo zaskakujący.

Intensywność1, 2
Aromat1
Konsystencja1, 2
Palenie1
Skład1 100% arabica
Kraje pochodzenia Kolumbia
Masa netto 5,6 g / kapsułkę

1 Patrz Pomoc.
2 Skalę intensywności i konsystencji mieszanek marki Best Espresso podajemy na podstawie skali od 1 do 5, stosowanej przez producenta. 

Opakowania

Liczba kapsułek w opakowaniu Opakowanie
16 pudełko z 16 kapsułkami
około 9,0 x 14,5 x 8,5 cm
192 (opakowanie zbiorcze) karton z 12 pudełkami po 16 kapsułek
35,3 x 28,0 x 15,5 cm
16896 1 paleta

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze otoczenia. Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu kapsułek.
Po parzeniu kawy smakowej, jeżeli chce się zaparzyć inną kawę, należy przemyć ekspres wodą przez uruchomienie go bez kapsułki.

UWAGA: Ze wszystkich mieszanek kaw klasycznych w kapsułkach można zrobić kawę czarną każdej wielkości, włączając lungo oraz napoje kawowo-mleczne (patrz Pomoc).
⁺Koszt połączenia wg taryfy operatora.
°Kapsułki do systemu Nespresso* i Nespresso PRO* różnią się od siebie kształtem i są przeznaczone do różnych typów ekspresów (patrz https://www.nespresso.com/pl/pl/homehttps://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home i https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/home).
*Znaki towarowe umieszczone na stronie internetowej kapsulkakawy.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez MJK Spektrus Sp. z o.o. Należą one do ich właścicieli, a MJK Spektrus Sp. z o.o. nie jest ani pośrednio ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.
**Niższe ceny po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych (rabaty do 20%). Ceny podane są z maksymalnym standardowym rabatem bez wyrażenia tej zgody (12% - patrz Rabaty).
CAFFITALY*/TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°*
 
NESPRESSO PRO°*
 
COLD BREW COFFEE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Deklaracje producentów
Kontakty
Copyright © 2020 kapsulkakawy.pl
RODO