Jak przyciągnąć i zatrzymać klientów w Twojej kawiarni lub restauracji?
14.jpg

 

POSTAW NA KAWĘ Z NAJSTARSZEJ RODZINNEJ PALARNI WE WŁOSZECH

Czy wiesz, że możesz serwować swoim klientom wyjątkową kawę z najstarszej rodzinnej palarni we Włoszech (Sycylia), mającej ponad 150-letnią tradycję? Czy sam chciałbyś jej spróbować?

Jako właściciel lub menadżer kawiarni czy restauracji, wyobraź sobie ogromne zainteresowanie, jakie taka kawa wzbudzi wśród potencjalnych i obecnych klientów. Będą chcieli jej koniecznie spróbować, aby poznać jej unikalny smak  i pochwalić się jej znajomością. Czy wiesz, jak dużo zyskasz nowych klientów?

 

WYJĄTKOWY SMAK I AROMAT KAWY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wiesz, że zatrzymanie nowych i obecnych klientów jest kluczowe. Asortyment kaw z tej najstarszej palarni jest duży, a smaki i aromaty dostosowane do potrzeb klientów, więc będzie to łatwiejsze niż myślisz.

Czy wiesz, że palarnia uzyskała najbardziej prestiżowy, międzynarodowy certyfikat speciality coffee, co jest nieodpartym dowodem, że jej kawy są najwyższej jakości (patrz artykuł bloga „Tajemnica sukcesu jednej z najlepszych i najstarszych włoskich palarni kawy). Czy znasz włoską palarnię kawy, która może się poszczycić takim certyfikatem?

Wyobraź sobie lojalność, jaką zyskasz wśród swoich klientów serwując im tą kawę. Będziesz mógł liczyć za nią więcej niż za kawę, którą sprzedajesz obecnie, ponieważ jest najwyższej jakości, pochodzi z najstarszej palarni i ma unikalny smak. Wyobraź sobie, o ile zwiększysz zyski.

 

PODZIEL SIĘ Z KLIENTAMI NIEZWYKŁĄ HISTORIĄ PALARNI

Historia najstarszej włoskiej palarni, o której mowa, może być dla klientów ciekawym dodatkiem do samej przyjemności spożywania pysznego i doskonałego jakościowo naparu. Warto, aby personel kawiarni czy restauracji znał tą historię i mógł opowiedzieć o niej zainteresowanym osobom (opisujemy ją w artykuleTajemnica sukcesu jednej z najlepszych i najstarszych włoskich palarni kawy”).

 

WYBÓR MIESZANEK KAWY

Przykładowo, oprócz mieszanki speciality coffee (PREGIATA – drogocenna B Caffe dal 1870 - patrz powyżej), która ma umiarkowaną kwasowość, polecamy podawanie najtańszej mieszanki (I GENERAZIONE B Caffe dal 1870), która ma prawie niewyczuwalną kwasowość. Wielu Polakom nie odpowiada kwaskowy smak w kawie, a niewysoka cena może być atrakcyjna zarówno dla klientów, jak i dla właściciela lokalu. Oczywiście może ona być sprzedawana po niższej cenie niż mieszanka specialty coffee.

Rozwiązaniem jest serwowanie dwóch lub więcej mieszanek kawy z tej palarni, droższych i tańszych, mając na uwadze różne potrzeby klientów.

Wygodnym rozwiązaniem jest posiadanie oddzielnego młynka na każdy rodzaj serwowanej kawy.

 

PROMOCJA TWOJEJ KAWIARNI LUB RESTAURACJI OFERUJĄCEJ UNIKALNĄ KAWĘ

Dobrze widoczne szyldy, bannery i plakaty z hasłami typu: „Tu napijesz się kawy z najstarszej i jednej z najlepszych palarni we Włoszech”, z pewnością zachęcą klientów do odwiedzenia Twojej kawiarni czy restauracji.

Informacje i posty na social media (np. Facebook czy Instagram) pomogą przyciągnąć nie tylko osoby szukające unikalnych kawiarni, ale również starych klientów, których zaciekawił nowy produkt lub wydarzenie.

Na stolikach warto umieścić ulotki, z których będzie można dowiedzieć się więcej o najstarszej włoskiej palarni i np. mieszance z certyfikatem speciality coffee i innych mieszankach serwowanych w Twoim lokalu.

Możesz zaangażować osoby odwiedzające Twój lokal w wybór najlepszej kawy z asortymentu najstarszej włoskiej palarni. Przez określony czas, w wybranym dniu tygodnia bądź miesiąca, zmieniaj mieszankę kawy, tak aby umożliwić klientom spróbowanie wielu z nich i wyrażenie swojej opinii. Ostatecznie serwowana byłaby ta, która cieszyła się najlepszym powodzeniem (lub dwie, trzy najlepsze).

Wydarzeniem przyciągającym ludzi do lokalu są tzw. wieczory cuppingowe, czyli degustacje kawy. Zazwyczaj przeprowadzane są przez specjalistów w dziedzinie kawy, ale coraz częściej bywają formą edukacji laików. Wyobraź sobie, ile osób chciałoby przyjść na takie wydarzenie.

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Produkty marki B Caffe dal 1870 z włoskiej palarni Barbera 1870 S.p.A. są już dostępne w naszym sklepie Kapsulkakawy.pl, po bardzo korzystnych cenach. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, która zawiera rabaty większe od rabatów detalicznych opisanych w zakładce RABATY. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić i wysłać formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce DLA FIRM. Niezwłocznie po jego otrzymaniu, kontaktujemy się z nadawcą, przedstawiając specjalnie dopasowaną ofertę.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem kaw ziarnistych B Caffe dal 1870 na stronie naszego sklepu https://kapsulkakawy.pl/ >>> https://kapsulkakawy.pl/pl/c/B-Caffe-dal-1870-kawy-ziarniste/676

Dane kontaktowe

+48 517 974 293

pomoc@kapsulkakawy.pl

 

 

 

fot. One shot Pexels

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl