Wspaniałe opinie klientów ★★★★★  -  Znakomita jakość  •  Niskie ceny  •  Doskonała obsługa pomoc@kapsulkakawy.pl  i  517 979 293+ > KONTAKTY

NOWOŚCI: Caffe Barbera – 150 lat tradycji i Spetema Caffe – najwyższej klasy arabica


CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE

Kawy speciality - na czym polega ich wyjątkowość?

Kawy określane mianem SPECIALITY COFFEE (lub specialty coffee), to krótko mówiąc kawy z najwyższej półki jakościowej na świecie. Termin ten powstał aby odróżnić powszechnie dostępne kawy od tych przygotowywanych z największą starannością na każdym etapie produkcji. Najwyższa jakość kaw speciality potwierdzana jest certyfikatem, który można uzyskać tylko po spełnieniu długiej listy wymagań, stworzonej przez wybitnych specjalistów w dziedzinie kawy. Dzięki temu mamy gwarancję, że kupując kawy speciality, otrzymamy produkty pod każdym względem wyjątkowe. Nie mogło zabraknąć ich również w naszym sklepie KapsulkaKawy.plNa czym polega ta wyjątkowość? Wyjaśniamy w artykule.

Przeczytaj więcej

Caffe Barbera - tajemnica sukcesu najstarszej włoskiej palarni kawy

Caffe Barbera to najstarsza i jedna z najlepszych włoskich palarni kawy. Od 1870 roku, sześć pokoleń rodziny Barbera współtworzyło niezwykłą historię tej legendarnej marki. Obecnie jest ona uznawana za synonim perfekcji, jej produkty doceniane są na całym świecie, można je kupić już w ponad 60 krajach, w tym także w Polsce, w naszym sklepie KapsulkaKawy.pl. Czym zasłużyła sobie na taką opinię? Ciężką pracą, talentem, przedsiębiorczością, a może za sprawą odrobiny magii..? Poznajmy tajemnicę sukcesu rodzinnej palarni Caffe Barbera.
Przeczytaj więcej

Kwasowość i goryczka - jak dobrać kawę do swoich preferencji?

Duży wybór kaw wydaje się być dobrodziejstwem, ale może też przysporzyć bólu głowy osobom niezdecydowanym i nieobeznanym w temacie kawy. Spróbujmy zatem ułatwić ten wybór, przybliżając temat kwasowości i goryczki w kawie. Dla przeciętnego miłośnika kawy, są to dwa najsilniej wyczuwalne smaki, które często przesądzają o tym, czy kawa nam smakuje czy nie. Wiedząc jakich doznań smakowych oczekujemy pijąc kawę, lepiej dobierzemy konkretny produkt.

Przeczytaj więcej

Ciekawostki

Jakie są włoskie kawy i jak się je pije wg polskiego przewodnika po Wiecznym Mieście (Rzymie).

Restauracje i bary gdzie dobrze zjesz i wypijesz wspaniałą kawę w Rzymie wg polskiego przewodnika po Wiecznym Mieście (Rzymie).

Przeczytaj więcej
CAFFITALY* / TCHIBO CAFISSIMO*
 
NESCAFE DOLCE GUSTO*
 
NESPRESSO°* i NESPRESSO PRO°*
 
KAWY ZIARNISTE
 
INNE
Regulamin
Polityka prywatności
Potwierdzenie stałych
obowiązków informacyjnych
Odstąpienia od umowy
Reklamacje
Dostawa
Kontakty
Copyright © 2021 kapsulkakawy.pl
RODO